“Obiad”
Malopolskie Smaki — recenzja

Malopolskie Smaki
Nr 4 wśród 9 Restauracje (Dobczyce)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja. Pyszne jedzenie. Miła obsługa. No i napoje typu cola w butelkach 500ml a nie 200ml. Fajne miejsce na obiad z rodziną.

Dziękujemy, joannacK5213UZ

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja. Ciekawe menu. Polskie. Rewelacyjne i smakowite potrawy. Co ważne, tanio. Kaszanka z ziemniakami i zasmażaną kapustą była przepyszna.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, andrzejk621
Zrecenzowano 11 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania na 3 obiady 90 minut przy 50% zajętych miejsc w knajpie . Kelnerki ciemna masa pytają 3 razy o zamówienie zamiast soku jabłkowego dostaliśmy pomarańczowy, woda temperatura pokojowa dostaliśmy z lodówki. Ubrania śmierdzą smrodem z kuchni ponieważ restauracja widocznie nie jest wyposażona w wentylację aż mnie oczy szczupły 4 godziny . Każda z potraw przyniesiona w osobnym oddziale czasowy najpierw zjadła córka później żona za 5 min ja . Kucharz nie przestrzega podstawowych zasad noszenia czapki kucharskiej w wyniku tego był włos w potrawie . W WC damskim jak sieodkreci Wielmożna sobie ubranie zmoczyc ponieważ bateria sika we wszystkie strony . Oto efekt 90minutowego oczekiwania w narodzie z dymem placki ziemniaczane porcja średnia.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, anteks2019
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko bardzo dobre minus za obsługę bo choć kelnerka miła i naprawdę się uwijala to była jedna na całą sale i około 25ludzi i dostaliśmy niektóre potrawy z opóźnieniem. Pozatym pomidorowa bardzo dobra schabowy duży i smaczny.... Placki po węgierski też niezle no i naleśniki super polecam i napewno zajrzę nie raz

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, barbara b
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo ładny, polecony przez znajomych. Wybór dań dosyć spory. Obsługa miła i jedzenie całkiem dobre. Brak dań szefa kuchni ale schabowego z ziemniakami polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, shirasaya86

Malopolskie Smaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzywaczka, Małopolskie

Dobczyce, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Malopolskie Smaki? Podziel się wrażeniami!