Dobczyce
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wybrałyśmy się z mamą do dworu na niedzielny obiad. Oczekiwania, względem renomy hotelu i restauracji, miałyśmy dość wysokie.
Poczatek zapowiadał się obiecująco.Szybko podeszła do nas kelnerka, podała karty i po chwili wróciła by przyjąć zamówienie. Zimne napoje dostałyśmy w mgnieniu oka, równie szybko ciepłe dania, co było miłym zaskoczeniem. Niestety, ze smakiem było już gorzej:( Jedzenie nie było niedobre, ale było nijakie. Za taką cenę spodziewałyśmy się czegoś lepszego. Dodatkowo mały wybór dań wegetariańskich, co dla mnie osobiście jest minusem ale rozumiem, że nie tyczy się to każdego:)
Dalej było już tylko gorzej. Chciałyśmy z mamą zamówić sobie jeszcze po deserze i kawie. Niestety, na złożenie zamówienia musiałyśmy bardzo długo czekać. W restauracji było jeszcze paru innych gości, reszta siedziała na zawnątrz a dodatkowo byli jeszcze goście weselni. Kelnerki widziałam trzy... *Jeden stolik obsługiwał nawet sam właściciel, co wydaje mi się dość dziwne. O ile powinien się on interesować gośćmi, pytać czy wszystko ok, o tyle obsługą powinni zająć się kelnerzy/kelnerki.*
W końcu się doczekałyśmy, złożyłyśmy zamówienie i co? Ponad 20 minut czekanie na próżno. Zrezygnowane stwierdziłyśmy, że za deser podziękujemy. Mama podeszła do baru by uregulować rachunek i poinformować, że nie chcemy już deseru. Obecna była przy tym właścicielka hotelu, która za całą sytuacje przeprosiła i powiedziała, że deser zaraz zostanie podany. Po tych zapewnieniach poczekałyśmy z mamą kolejne 10 minut i już bardzo zdenerwowane, chciałyśmy wychodzić. Mama znów podeszła do baru, tym razem obecny był właściciel, któremu chyba udało się magicznie wyczarować ów deser bo zaraz został nam on podany. Chociaż ochota na niego przeszła nam już dawno. Mama zamówiła lody, były ok. Ja natomiast zamówiłam „ciasto marchewkowe”. Koło ciasta to to nawet nie leżało. Były to dwa małe, okrągłe blaty ciężkiego zakalca, przełożone mdłym kremem, do tego 3 owocki i maźnięte gotowane wiśnie... Cena za coś takiego (22zł)????. Kawa była niedobra.
Nienajedzone, złe i zmęczone czekaniem dostałyśmy rachunek na 146zł. Liczyłyśmy się z taką cenę, wybierając się na obiad do dworu, natomiast uważam, że deser powinien zostać odliczony od rachunku, albo przynajmniej powinien zostać naliczony rabat. Biorąc pod uwagę fakt, że właściciele byli obecni na miejscu, nie wiem dlaczego tak się nie stało. Przecież to im powinno najbardziej zależeć na gościach i ich dobrym samopoczuciu. A my po wizycie w restauracji „Dwór Sieraków” mamy poczucie zaniedbania i obojętności względem gościa. No cóż, najwyraźniej właścicielą żądzy tylko na pieniądzach.

Dziękujemy, 00sylwia
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Oczywiście automapa okłamuje i po wielu „ zboczyłeś z trasy nowa będzie lepsza „ dotarliśmy na miejsce . Żona oczywiście w strachu , że nasz Shamruś nie zostanie wpuszczony a tu niespodzianka , przesympatyczny Pan z obsługi zaprasza z psem do restauracji . Zamawiamy natychmiast z menu psiego , słuszne świńskie ucho. Shamrock był zachwycony . No i my takim obrotem sprawy . Kelnerka natychmiast zaproponowała wodę , super .
A ludzie zadawalają się gazpacho i tatara wołowego . Na główne podano przepyszne polędwiczki w sosie migdałowym z szparagami. Niebo w gębie , piękna prezentacja , brawo kucharz . Gorąco polecam .
Na koniec zamówiliśmy kawę i znowu 10/10 . Chapeau bas.

1  Dziękujemy, robertsX2120UF
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Największym plusem jest położenie i otoczenie dworku. Cisza i spokój, las, kwiaty i śpiewające ptaki. Sam dworek zadbany i utrzymany w fajnym klimacie. Jedzenie poprawne, ale nie zachwycające. Liczyłam na "coś więcej"

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Katarina32065
Zrecenzowano: 8 maja 2019

To były cudowne Święta .Wspaniała oprawa , organizacja super.Uroczyste kolacje, śniadania tworzyły domową atmosferę . Piknik z dojazdem na leśną polanę super. Polecam miejsce dla osób które chcą wypocząć Tam można oddychać wspaniałym powietrzem.Pobyt w tym miejscu oprócz wspaniałej kuchni wiązał się z degustacją win i wódek . Bardzo miłe Panie w recepcji .Hotel akceptuje zwierzęta - swoboda ogólna ( my byliśmy bez pupila ) . Polecam , My pewnie jeszcze tam zawitamy.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, medytar
Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Piękne wnętrza, czysty i pachnący pokój, cisza w okolicy... idealne miejsce na sympatyczny wypoczynek. Na szczególna pochwałę zasługują śniadania oraz miła obsługa hotelu. Obiekt położony blisko Krakowa.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, rafa_w22