Dobczyce

“Polecam”
Słodka Rozpusta — recenzja

Słodka Rozpusta
Nr 6 wśród 9 Restauracje (Dobczyce)

Najlepsza obok Lawendy kawiarnia w Dobczycach. Co kto lubi. Słodka Rozpusta przypomina nieco wystrojem sieciówki. Smaczne, rzemieślnicze lody. Dobra kawa. Przyjemne, ciepłe wnętrze. Lokal na poziomie.

Dziękujemy, Grzech000
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie, gdy jest chęć na dobra kawę i smaczny sernik. Wszystko bardzo dobre, obsługa miła.

Dziękujemy, Piotrek K
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa mila rozmowa na temat oferowanych wyrobów brak chemi i ulepszaczy , naturalne pyszne lody. Przytulne wnętrze.Polecam

Dziękujemy, Bartek K

Słodka Rozpusta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dobczyce, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Słodka Rozpusta? Podziel się wrażeniami!