“Dania pyszne, świetna obsługa ”
Karczma Na Rogu — recenzja

Karczma Na Rogu

Byłem 2 razy, i zawsze było pysznie. Pierogi, barszcz, kotlety, sałatki. Kelnerki szybko się uwijają i są przy tym uprzejme. Ja polecam bo to co zamawiałem z rodziną było bardzo dobre. Ceny też przyzwoite.

Dziękujemy, 267marcy_z

Położona przy skrzyżowaniu dróg z pozoru niczym nie wyróżniająca się karczma. Sporo miejsca do zaparkowania przed obiektem. Wystrój przeciętny jak to karczma.
Bardzo miła obsługa. Jedliśmy pierogi z jagodami oraz pierogi ze szpinakiem i bryndzą.
Obie wspaniałe ale szpinak z bryndzą rzucił nas na kolana. Doskonałe miękkie ciasto oraz wyważone smakowo nadzienie - palce lizać:). Dziękujemy Pani kelnerce za wskazanie bacówki gdzie karczma nabywa bryndzę. Kupiliśmy prosto od bacy:), który ma bacówkę położoną 4km od karczmy. Na dodatek ceny są naprawdę rozsądne:)). Życzymy powodzenia.

Dziękujemy, robert K
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kaczka w sosie wiśniowo czekoladowym
Masakra odgrzewana kaczka w mikrofalówce czas oczekiwania 47 min z zegarkiem na ręku
Rosół ok
Devolay z Dewolajem nic wspólnego nie miał

Dziękujemy, 65mmmg
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wracając ze Słowacji zajechalismy do restauracji na rogu. Bardzo klimatyczna z zewnątrz w środku mniej ze wzgledu na brak jednego stylu w karczmie. Zamuwiliśmy zupe pomidorową i frytki dla dziecka, dodatkowo pizze, schabowego z ziemniakami opiekanymi, grillowaną pierś kurczaka oraz stek z kością plus zestawy surówek. Zupa pomidorowa bardzo słaba słona i czuć, że z koncentratu. Reszta dań bardzo smaczna świerza i duże porcje. Ceny bardzo przystepne. Wiec ogólne wrażenie bardzo dobre.

Dziękujemy, 170piotrr
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po drodze do Zakopanego zajechaliśmy na obiad. Przed wejściem była tabliczka danie dnia za 14 zl. W tych 14 zł mieściła się kwaśnica, bitki wieprzowe 2 sztuki mięsa, kasza jaglana i surówki. Za naprawdę małe pieniądze można było się najeść do oporu i oprocz tego wszystko było bardzo bardzo pyszne. Polecam. Szarlotka i sernik wyśmienite.

Dziękujemy, magdalenak483

Karczma Na Rogu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chochołów, Małopolskie
Czarny Dunajec, Małopolskie

Rabka-Zdrój, Małopolskie
Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Na Rogu? Podziel się wrażeniami!