“Słabo aż piszczy”
Karczma Na Rogu — recenzja

Karczma Na Rogu
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kaczka w sosie wiśniowo czekoladowym
Masakra odgrzewana kaczka w mikrofalówce czas oczekiwania 47 min z zegarkiem na ręku
Rosół ok
Devolay z Dewolajem nic wspólnego nie miał

Dziękujemy, 65mmmg

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wracając ze Słowacji zajechalismy do restauracji na rogu. Bardzo klimatyczna z zewnątrz w środku mniej ze wzgledu na brak jednego stylu w karczmie. Zamuwiliśmy zupe pomidorową i frytki dla dziecka, dodatkowo pizze, schabowego z ziemniakami opiekanymi, grillowaną pierś kurczaka oraz stek z kością plus zestawy surówek. Zupa pomidorowa bardzo słaba słona i czuć, że z koncentratu. Reszta dań bardzo smaczna świerza i duże porcje. Ceny bardzo przystepne. Wiec ogólne wrażenie bardzo dobre.

Dziękujemy, 170piotrr
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po drodze do Zakopanego zajechaliśmy na obiad. Przed wejściem była tabliczka danie dnia za 14 zl. W tych 14 zł mieściła się kwaśnica, bitki wieprzowe 2 sztuki mięsa, kasza jaglana i surówki. Za naprawdę małe pieniądze można było się najeść do oporu i oprocz tego wszystko było bardzo bardzo pyszne. Polecam. Szarlotka i sernik wyśmienite.

Dziękujemy, magdalenak483
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Jestem zniesmaczona obsługą,nie dość, ze długi czas oczekiwania na zanowienie to do tego kelnerka oblala mnie gorąca zupą po tej sytuacji usłyszałam tylko przepraszam.przy rachunku ok 150 zl przydalaby się jakas rekompensata w formie choćby
10% zniżki lub cokolwiek innego by zaspokoić w takiej sytuacji klienta. Nie polecam.

1  Dziękujemy, AnnaP11475
Zrecenzowano 30 maja 2019

Atmosfera dobra ale górale przesadzają , wszystkie chyba te pozytywne opinie są kupione, parę ziemniaków garstka ryby herbata i surówka za 45 zł ???
ludzie omijajcie z daleka, samymi ziemniakami nas pasą , nie zapytałem wcześniej ile zapłacę , to błąd , nie polecam , stanowczo nie polecam

Dziękujemy, Zbigniew S

Karczma Na Rogu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chochołów, Małopolskie
Czarny Dunajec, Małopolskie

Rabka-Zdrój, Małopolskie
Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Na Rogu? Podziel się wrażeniami!