“Ciekawa oferta - ciut za wysokie ceny”
Lodziarnia Karolczyk — recenzja

Lodziarnia Karolczyk
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Bukowno)
Zrecenzowano 4 września 2019

Lody w smaku bardzo dobre, gofry również ale tylko z polewami, prawdziwego dżemu - brak. Lody troszkę za wysoko wycenione jak na umiejscowienie. Lokal ładny, czysty, wewnątrz klimatyzacja i nawet kącik dla dzieci - choć trochę na siłę dodany. Na zewnątrz ocienione stoliki i wejście do WC. Parkingu brak ale jak pisałem wcześniej nie jest to miejsce w centrum więc parkuje się wzdłuż płotu naprzeciwko.

2  Dziękujemy, MHx400

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Kiedyś ta lodziarnia to było coś! Pyszne lody, oryginalne smaki, dobra obsługa. teraz to zwykłe lody, zwykłe smaki i zwykła obsługa. Lody różane, ich mocny punkt, chyba zniknęły. Teraz można zajrzeć, ale jechać specjalnie już nie warto.

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Niestety lokal jak ładny tak młody niestety już nie te co były dawno jej za czasów Karolczykow starszych widocznie młodzi już nie przykładają się do tego co było i jest dobre. Gdy t wrócili do dawnych smaków z dzieciństwa mojego bylo by naprawde super a wychowałem się można powiedzieć za płotem co do rozmiarów gałek to już chyba mniejszych nie można podawać klientom za 4 zł myślę iż cena jest bardzo wygórowana a smak mówiąc nie mówiąc sztuczny jak dla mnie

Dziękujemy, 667micha_s
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody tradycyjne, rodzinny lokal od pokoleń, zawsze tak samo pyszne. Ciekawe smaki, duży wybór. Do tego desery, gofry i kawka. Przyjemny wystrój, obsługa bardzo miła. Kolejki świadczą o tym że lody pierwsza klasa. Całą rodziną jesteśmy wiernymi fanami lodów od Karolczyka. Cena 4zl, mogłoby być mniej, albo ciut większe gałki.

Dziękujemy, mika0228
Zrecenzowano 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody ciasta gofry rurki. Polecam wizytę w upalne dni. Miła atmosfera i bardzo dobra obsługa. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, daros705

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Karolczyk? Podziel się wrażeniami!