“Obsługa do wymiany”
Malinowy Chrusniak — recenzja

Malinowy Chrusniak
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Brzesko)
Opis: Malinowy Chruśniak- Nowe klimatyczne miejsce w Brzesku, gdzie podamy najlepszą kawę w mieście oraz przyrządzimy pyszne jedzenie!! :) Serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Danie bez szału, makaron wyglądał na odgrzewany, a mimo to czekaliśmy dość długo. Porcja niewielka w stosunku do ceny. Chcieliśmy dać kuchni drugą szansę i zamówić coś jeszcze, później deser. Niestety mimo znikomego ruchu ponad pół godziny siedzieliśmy nad pustymi talerzami. Jedna z kelnerek przez cały czas rozmawiała z jakąś parą przy barze nie interesując się tym, co dzieje się wokół. Doceniam klimatyzację, jednak noce już nie są tak gorące i jak na późny wieczór było trochę zbyt chłodno na siedzenie przy pustym talerzu. Na tym jednym daniu się skończyło, wyszedłem bardziej głodny niż przed wizytą. Szkoda, lokalizacja jest fajna.

Dziękujemy, Pandariusz

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Jedyne miejsce w Brzesku, gdzie możesz zaprosić rodzinę i nie martwisz się, że wyjdą z lokalu niezadowoleni. Lokal usytuowany w samym centum miasta - Rynku. Wnętrze przyjemne, ogródek - pyszne lody, menu odpowiednie każdy znajdzie coś dla siebie. Zamówione jedzenie doprawione, porcja odpowiednia.
Warto przybyć:)

Dziękujemy, Achojprzygodo
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Zawsze trzeba tam przyjść, gdy chcesz pokazać rynek w Brzesku. Bardzo dobra kawa, napoje i jedzenie.

Dziękujemy, brzeszczanin
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Duże było moje rozczarowanie, gdy na zamówione dania czekaliśmy 1,5h, przy niewielkim ruchu. Wszystko byłoby w porządku gdyby obsługa wcześniej poinformowała o ewentualnym czasie oczekiwania. Gdy dania już przyszły, makaron okazał się być totalnie słony i dosłownie pływał w tłuszczu, a nie tak jak miał w sosie śmietanowym. Oczywiście poinformowaliśmy o tym obsługę, Pani stwierdziła że zapyta na kuchni „co teraz?”, wróciła do nas z propozycja powtórnie zrobionego dania. Przystaliśmy na to, gdyż powiedziała, że czas tym razem to ok. 10 min. Czekaliśmy kolejne 30.. Spędziliśmy tu prawie 3h, w „przyjemnym” towarzystwie talerzy i okruchów pozostawionych po poprzednich gościach przebywających z nami na sali. Ja rozumiem takie rzeczy się zdążają, ale myśle że nad poziomem obsługi trzeba jeszcze popracować.

Dziękujemy, nitrobenzen
Zrecenzowano 24 maja 2019

Ostatnia wizyta wskazuje na to że ponownie Malinowy Chruśniak znajduje się na pudle miejsc w Brzesku gdzie można smacznie zjeść, a dania wydawane są w estetycznej formie. Dodatkowo i co najważniejsze dla tego miejsca została zmieniona obsługa. Ponownie (jak w czasach otwarcia knajpy) obsługa jest miła, chętna do pomocy i z przyjemnością można wybaczyć minimalne niedociągnięcia :)
z racji letniego okresu polecam lody, które są robione na miejscu (dla mnie pistacjowe wygrywają)
Mam nadzieję że pojawi się lemoniada (być może coś lekkiego i orzeźwiającego ale z dodatkiem %???)

Dziękujemy, K5302MBjanm

Malinowy Chrusniak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Bochnia, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Malinowy Chrusniak? Podziel się wrażeniami!