Biały Dunajec
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pensjonat " Moje Tatry" skradł nam serca. Zanim na dobre wyjechaliśmy już czekamy na ponowny przyjazd. Nietuzimkowe miejsce, bardziej przypominające pobyt u dobrych znajomych aniżeli pensjonat. Pyszne bezglutenowe jedzenie, a każdy kto wymaga diety wie jak ciężko o dobrą i bezpieczną kuchnie. Właścicielka- prawdziwa góralka umilajaca wieczory interesującymi opowieściami, swoją osobowością tworzy niepowtarzalną atmosferę. Pokoje czyste, wygodnie urządzone w typowo góralskim stylu. Spokój, bez ruchliwej drogi pod oknami, blisko atrakcje turystyczne. Dodatkowy plus- całodobowy dostęp do kawy i herbaty. Miejsce do spotkań z innymi gośćmi, piłkarzyki, stół do tenisa. Dla mojej rodziny jeśli wyjazd w tatry to tylko tutaj. Gorąco polecam, my wpisujemy do miejsce na stałe w grafik wakacyjny.

Dziękujemy, torun13
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Elżbieta P, Właściciel, Moje TatryOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękuję bardzo serdecznie za zaufanie oraz za zamieszczenie recenzji i zapraszam ponownie! Do zobaczenia!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo miła gospodyni, pyszne jedzenie, przytulne pokoje. Byliśmy z córcią, która jest na specjalnej diecie. Wszystkie zalecenia były przestrzegane i bardzo cierpliwie wysłuchane. Do tego blisko termy i Zakopane. Gorąco polecam

Dziękujemy, karinajassa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Elżbieta P, Właściciel, Moje TatryOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy za dodanie opinii o nas! Zapraszamy Państwa ponownie i pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w "Moich Tatrach" i jesteśmy pod wrażeniem. Miejsce urządzone z gustem, można poczuć prawdziwy góralski klimat. Jedzonko pyszne i co dla nas ważne bezglutenowe. No i te ciekawe wieczorki tematyczne, polecamy w 100%

Dziękujemy, Beettii
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Jeśli ktoś ceni sobie cudowną atmosferę tworzoną przez wspaniały personel i stałych bywalców, czystość oraz dobrą kuchnię to gorąco polecam pensjonat Moje Tatry! Nasza rodzina docenia więc z całą pewnością tam wrócimy.

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mąż i córka na diecie bezglutenowej od roku, byliśmy pierwszy raz na bezglutenowych wakacjach i nie zawiedliśmy się pozytywnymi opiniami. Bardzo przyjemne miejsce na odpoczynek, jedzenie wyśmienite (m.in.pierogi, racuchy,własne wędliny,codziennie inne ciasto do obiadu oczywiście wszystko bezglutenowe), oryginalny góralski wystrój wnętrz, 5 min samochodem do gorących źródeł w Szaflarach, do Zakopanego ok 0,5 h. Miła, wręcz rodzinna atmosfera zachęca do powrotu w to wyjątkowe miejsce.

Dziękujemy, annaodz