“Wspaniała atmosfera , bardzo smaczne jedzeniały czas e , a golonka ? niebo w ustach ,moja 6 letnia wnuczka jadła przez c”
Karczma u Furtoka — recenzja

Karczma u Furtoka
Zrecenzowano 7 września 2019

karczma prrzyjazna dla rodzin z dziećmi i wszystkim , którzy lubią dobrą polską kuchnię. Polecam szczegolnie golonkę z kapustką i chrzanem . Pycha

1  Dziękujemy, Ewa B

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy pierogi z kapustą i grzybami oraz góralską michę. Oba dania przepyszne, szybko podane. Lokal bardzo góralski, obsługa ślicznie ubrana, klimatycznie Gorąco polecam!

Dziękujemy, 108agnieszkak
Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzonko mila klimatyczna atmosfera Milo spedzony czas z przyjaciółmi.!!!!Wspomnienia warte powtórzenia

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, agasta75
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Karczma usytuowana w bocznej uliczce głównej drogi Białego Dunajca tak jakby miała się czego wstydzić Ale nic z tych rzeczy. Piękny drewniany budynek pod góralską "modłę" mieści dwa piętra przestrzeni dla degustacji przepysznych smakołyków tamtejszej kuchni, win, alkoholi i trunków tego regionu. Jak się trafi góralską kapelę można usłyszeć, na ciekawą imprezę się zabudować, lub tylko na wyłączność. Obsługa szybka i kumata, działa sprawnie i bezproblemowo, miła i pomocna. Polecam !

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, zbkw
Zrecenzowano 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Po chodzeniu po górach zimową porą, popołudniu już myśleliśmy co zjemy wieczorem U Furtoka :) Jedliśmy tutaj w 6 osób w tym 2 dzieci przez cały tydzień i wszystko było naprawdę smaczne od pizzy, zup, po dania mięsne z ziemniaczkami opiekanymi z sosem czosnkowym oraz surówki a jak zostało jakimś cudem miejsce na deser, to królowała szarlotka z gałką lodów i bitą śmietaną :) obsługa profesjonalna, niektóre z pań noszą po tyle talerzy z posiłkiem naraz, że jestem pełny podziwu :) ludzi sporo, a od 19.00 muzyka na żywo :) Gorąco Polecam :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, SuwJari

Karczma u Furtoka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Biały Dunajec, Małopolskie
Białka Tatrzańska, Małopolskie

Nowy Targ, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie
Białka Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma u Furtoka? Podziel się wrażeniami!