“Duże pozytywne zaskoczenie”

Pizzeria Restauracja Piwnica
Zrecenzowano 28 czerwca 2020

Po wyglądzie przypominającym bistro miałem obawy co do jedzenia, ale zaskoczenie było bardzo miłe. Karkówka idealnie zrobiona w punkt. Łódeczki ziemniaczane rewelacja. Surówki dobre. Ogólnie bardzo smaczny posiłek i ładnie podany. Widać, że osoba w kuchni umie coś więcej. Kelnerka na poziomie. Piwo świeże. Duży wybór dań i przystępne ceny. Czysto.

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, gars70
Zrecenzowano 30 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

W Zamościu skierowano nas do Szczebrzeszyna. Znam miejscowość ze słyszenia to i zobaczę jak wygląda. Człowiek głodny ale pomyślał sobie że w tak sławnej mieścinie się posili. Mijałem po drodze jakieś gospody z jedzeniem ale nie twardo zjemy w Szczebrzeszynie.
Zaparkowałem przy rynku. Knajpa ze świerszcze w nazwie jeszcze nie otworzyła się przed sezonem, a byłem 30 kwietnia. Pare metrów dalej była ‚,Piwnica’’.
Schabowy, ziemniaki opiekane i surówka. Prościej nie można. Dobrze ze byłem głodny, w takich chwilach jakość schodzi na drugi plan.
Ogródek na zapleczu średni, dopóki nie zaczniesz się rozglądać dookoła. Zdjęcia oddają klimat.
Trzeba przyznać że jest tanio i średnio. Może to bardziej pizzeria, ja już tego nie będę sprawdzał.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, _ukaszl444
Zrecenzowano 24 kwietnia 2018

Piwnicę odwiedziliśmy przy okazji niedzielnego wypadu do Zwierzyńca. Podstawowa sprawa. Przydałoby się wyjaśnić adres. Tutaj jest ul.Partyzantów, a my byliśmy przy pl. T.Kościuszki. Lokal niewielki, ale czysty. Obsługa miła. Wybraliśmy półmisek mięs i standard, czyli schabowy z frytkami. Zamówione napoje dostaliśmy od razu, a na obiad czekaliśmy ok. 20 min. Półmisek mięs był bardzo smaczny, przygotowywany na świeżo. Do tego frytki i ziemniaczki pieczone i zestaw sałatek. Polecamy. Schabowy niestety był cokolwiek przesuszony i twardy, a szatkownica do sałatek mogłaby być ustawiona na krojenie trochę drobniejszych kawałków . Poza tym ok. Czy wrócilibyśmy tam jeszcze? Tak. :)

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, pawelski2017

Pizzeria Restauracja Piwnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Szczebrzeszyn, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Restauracja Piwnica? Podziel się wrażeniami!