“niespodzianka w Radzyniu”

Kofi&Ti Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
Zrecenzowano 17 czerwca 2018

Lokal zlokalizowany jest w piwnicy jednej ze starszych radzyńskich kamienic. Surowe murowane ściany pomalowane są jedynie białą farbą przez co dodają im niezwykłego uroku. Cały lokal to trzy pomieszczenia, jedno większe z przestrzenią na kameralne występy czy wernisaże, drugie z ladą barową oraz małe trzecie z jednym stołem idealne na na towarzyskie spotkanie. Jak sama nazwa sugeruje w lokalu serwowane są herbaty o różnych smakach oraz kawa. Kawy jeszcze nie próbowałem, ale czarną herbatę z dodatkiem kardamonu można brać w ciemno, do tego szarlotkę na ciemnym cieście z lodami. Kawiarnię prowadzi młody, sympatyczny, zaangażowany w to co robi człowiek, bardzo chętnie nawiązujący rozmowę. Lokal zdecydowanie polecam, ja jeszcze się tam pojawię.

Dziękujemy, Tadeusz S
Zrecenzowano 9 lipca 2017

Klimatyczne miejsce jak okolica długa i szeroka aż po Lublin. Można napić się kawy lub dobrego piwa z lokalnych browarów. Spiritus movens Kofi&Ti jest jego właściciel Kuba, który oprócz tego, że prowadzi kawiarnię to jeszcze potrafi zorganizować bardzo ciekawe koncerty w kameralnej atmosferze. Dodam, że z zewsząd wydobywającej się kakofonii dźwięków repertuar w Kofi&Ti, jawi się jak zielona oaza na bezkresnej pustyni. Po 6-ciu latach istnienia mogę jedynie powiedzieć, że robi się za ciasno w lokalu;)

Dziękujemy, Marek O
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kofi&Ti Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radzyń Podlaski, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Kofi&Ti Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna? Podziel się wrażeniami!