“Smacznie, ale kawa tragiczna”

Pauza Restauracja & Hotel
Zrecenzowano 18 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Wizyta nasza była krótka - na szybkie jedzenie, które pozytywnie nas zaskoczyło. Bardzo dobre placki ziemniaczane z sosem grzybowym, jedak kawy gorszej nie piłam. Była to w smaku rozcieńczona "lura" o lekko kwaśnym smaku. Pani twierdziła, że to Lavazza, jednak takową piję od lat...i nawet ta kupiona w Polsce inaczej smakuje (mówię o różnych Lavazzach). Przy eksspresie leżała Jacobs Kronung, której nie lubię...i to był ten smak. Pani usprawiedliwiała siè, że mają zastępcxy ekspres, ale dobra, uczciwa kawa zalana wrzątkiej chyba lepiej by smakowała. Zatrzymałyśmy się po kilkuset kilometrach na mocną kawę, bo byłam lekko zmęczona...a przed nami było jeszcze trochę drogi. Poza tym miła atmosfera, przyjemny wystrój.

Dziękujemy, ulcia16

Zrecenzowano 24 listopada 2017

Bliskość stacji benzynowej oraz obecność sporej ilości tirów może trochę mylić, ale pozytywnie się zaskoczyłem.
Pokój czysty, schludny, łóżko bardzo wygodne.
Restauracja natomiast również bardzo pozytywne zaskoczenie, tak więc będąc w okolicy bez wahania polecam.
A i cena nie odstrasza.

Dziękujemy, wscieklytosiek
Zrecenzowano 6 października 2017 z urządzeń przenośnych

Polecamy. Zasugerowani opiniami na TripAdvisor zajechaliśmy. Byliśmy z dziećmi na bardzo dobrym obiedzie. Kawa aromatyczna. Czysto i miło. I na prawdę dobre ceny!

1  Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano 16 września 2017

Nie mieliśmy wygórowanych oczekiwań od przydrożnej restauracji hotelowej, ale bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Wystrój nowoczesny, bardzo czysto i schludnie. Obsługa bez zarzutu, czas oczekiwania przy pustej sali był dość długi, ale bywało gorzej. Jedzenie niedrogie i zaskakująco pyszne. Wołowina w sosie kaparowo-serowym zasługuje na uznanie. Polecam.

Dziękujemy, Kalmarek_z_Groszkiem
Zrecenzowano 2 maja 2017

Bardzo czy sto, miłe nowoczesne wnętrze, bardzo dobrze świeże jedzenie, wołowinka w sosie kaparowo-serowym palace lizać. Trochę długo się czekam ale rekompensuje jakość potraw. Pole cam zgłodniałym podróżnym.

Dziękujemy, Małgorzata G

Pauza Restauracja & Hotel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radzyń Podlaski, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pauza Restauracja & Hotel? Podziel się wrażeniami!