“Smacznie i przyjemnie”

Pustelnia - Ryby / Zajazd Rybacki
Zrecenzowano 4 września 2019

Miejsce bardzo mile mnie zaskoczyło. Kiedyś mało zachęcające, PRL- owskie wnętrza przemienione w przytulną i schludną restaurację, przyjazną rodzinom z dziećmi. Jedzenie niedrogie, bardzo smaczne. Możliwość zakupienia przetworów miejscowych na wynos. Polecam!

Dziękujemy, Podlasie

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak w skrócie można opisać pobyt w Pustelni. To co kucharze robią z ryb to poezja. Zasługi nie tylko dla kucharzy, ale ryba jest na prawdę świeża i pyszna! Smażony karp z gruszkami podany w formie sałatki , warzywa z patelni z filetami pstrąga i karpia! To dania które spróbowaliśmy i jesteśmy przekonani że wrócimy wkrótce eksplorować kartę! Wystrój wnętrza to kolejny atut: tak pięknej restauracji ciężko szukać w okolicy. Każdy stolik jest inny ale wszystko razem gra.

Dziękujemy, kazald
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszne dania ze swieżutkich ryb z własnej hodowli. Piękna restauracja a na zewnątrz ogródki tematyczne. Można wprowadzać psy. Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja, dość krótkie „rybie” menu, bardzo smaczne. Jedliśmy zupę rybna- bardzo dobra, ale pikantna oraz przepysznego jesiotra w kurkach oraz mix rybny z warzywami. Sprawna i miła obsługa. Bardzo przystępne ceny. Warto odwiedzić! Polecamy!

Dziękujemy, kakasg
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz ze znajomymi odwiedziłem to miejsce w niedzielne popołudnie. Byłem zdumiony gdy kilka minut po otwarciu restauracji było bardzo dużo gości wewnątrz . Miłe zaskoczenie. Fajny wystrój , klimat i temperatura jakże miła w ten gorący dzień . Wybraliśmy miejsca na świeżym powietrzu.
Zamówiliśmy drinki na początek. Kiedy dotarly na nasz stolik kelnerzy już byli gotowi zebrać ordery od nas.
Czytając poprzednie komentarze bałem się, ze troszkę będziemy czekać . Jedzenie dotarło bardzo szybko (może nawet za szybko, bo istnieje spore prawdopodobieństwo , ze jedzenie było przygotowane wcześniej ;) ) jednak nie można narzekać , ponieważ kazdy z nas był bardzo zadowolony ze swojego dania. Nasze dania były naprawdę dobre.
Może tylko dwie małe uwagi (i tak daje 5)
- pstrąg z pieca z masłem czosnkowym powinien być trochę dłużej w piecu . Przy kręgosłupie był różowy . Druga sprawa do kucharza : może 30 sekund pod salamandra aby dodać koloru i chrupkości ?
- druga sprawa : miałem wrażenie , ze za szybko zabrane były talerze od osób które skończyły jedzenie. Jadły dwie osoby jeszcze i przyznacie , ze to nie było dla nich komfortowe ? Ja miałem wrażenie już potem , ze kelnerzy czekają tylko na nas ...

Ale to tak na marginesie. Generalnie bardzo udany wypad do Pustelni. Trzymajcie tak dalej i dopiekajcie pstrąga ;)
5/5 .

Dziękujemy, 93dariuszs

Pustelnia - Ryby / Zajazd Rybacki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poniatowa, Województwo Lubelskie
Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Opole Lubelskie, Województwo Lubelskie
Opole Lubelskie, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pustelnia - Ryby / Zajazd Rybacki? Podziel się wrażeniami!