Fajny zalew

Duży zalew, woda troszkę zanieczyszczona, ale to jedyny minus :) Poza tym rózne knajpi, duzy teren... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019
Sylkar213
Miłe miejsce

Zrecenzowano: 10 lipca 2019
michaelaD4594CG

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Duży zalew, woda troszkę zanieczyszczona, ale to jedyny minus :)
Poza tym rózne knajpi, duzy teren, gdzie można pospacerować.

Dziękujemy, Sylkar213
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Zalew stanowi atrakcję nie tylko dla mieszkańców województwa lubelskiego. Sporo rejestracji z całego kraju, Śląsk, Warszawa. Wokół knajpeczki, straganiki z pamiątkami, itd.

Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zalew dobrze zagospodarowany. Zdecydowanie polecam dla rodzin z dziećmi. Plaża jest dość spora. W okresie letnim jest ratownik. Wydzielone miejsce do pływania. Dodatkow wybudowano kryte baseny więc w razie nie pogody można z nich skorzystać. Kilka dobrze zaopatrzonych punktów gastronomicznych. Polecam pizzerie Jama, zaraz obok wejścia do basenów.

Dziękujemy, michaelaD4594CG