Wycieczka

Zrecenzowano: 1 września 2019
MY8zatrutych
Lublin, Polska
Piękna kapliczka

Kapliczka z cudowną wodą, bardzo klimatyczne miejsce, warto to zobaczyć. Ciekawa historia tego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019
Natalia M
Lublin, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019

Kapliczka na obrzeżach Krasnobrodu,warto zwiedzić to miejsce.Obiekt kultu,zawsze jest tutaj sporo ludzi z całej Polski.W parku dookoła kapliczki znajdują się,stacje drogi krzyżowej są ławeczki można przysiąść pomodlić się,odpocząć.Sama kapliczka drewniana,zabytkowa pod spodem wypływa źródełko o krystalicznie czystej wodzie. Woda ma uzdrawiające właściwości stąd też tylu turystów. Polecam.

Dziękujemy, MY8zatrutych
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Kapliczka z cudowną wodą, bardzo klimatyczne miejsce, warto to zobaczyć. Ciekawa historia tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiekt zabytkowy, obiekt kultu, wartość zabytkowa. Pod kapliczkami krąg betonowy ze słynnym źródełkiem. Miałem niesmak, gdyż woda w kręgu mętna i pływały pająki wodne, ale palca zanurzyłem i usta zwilżyłem po modlitwie odczytanej ze ściany nieopodal źródła . Każdy na swoj sposób to odczuje.Wolol droga krzyżowa i mostki, jestem przed weekendem majowym tutaj, wiec spokój i leje już druga dobę .

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, ls762
Zrecenzowano: 4 września 2018

Razem z kuzynami zwiedziłam wspaniałe miejsce. Cudowna kapliczka na wodzie. Chwila modlitwy i zadumy. Pod kapliczką można nabrać wody, która ma uzdrawiające właściwości. Wiara czyni cuda. Piękna Droga Krzyżowa. Polecam odwiedzić to cudowne miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Ludmiła D
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz widziałem takie miejsce i muszę przyznać że wygląda ciekawie. Każdy inaczej traktuje takie sytuacje, ale budujący był luźny i normalny styl ludzi którzy siadali na kocach, pozwalali dzieciom brodzić w wodzie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, kobdik