Magicznie

Jedno z tych miejsc gdzie po prostu sie jest i milczy....jakis magnetyczny spokoj ogarnia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
Agnieszka S
Piękna kapliczka

Kapliczka z cudowną wodą, bardzo klimatyczne miejsce, warto to zobaczyć. Ciekawa historia tego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019
Natalia M
Lublin, Polska

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Kapliczka z cudowną wodą, bardzo klimatyczne miejsce, warto to zobaczyć. Ciekawa historia tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiekt zabytkowy, obiekt kultu, wartość zabytkowa. Pod kapliczkami krąg betonowy ze słynnym źródełkiem. Miałem niesmak, gdyż woda w kręgu mętna i pływały pająki wodne, ale palca zanurzyłem i usta zwilżyłem po modlitwie odczytanej ze ściany nieopodal źródła . Każdy na swoj sposób to odczuje.Wolol droga krzyżowa i mostki, jestem przed weekendem majowym tutaj, wiec spokój i leje już druga dobę .

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, ls762
Zrecenzowano: 4 września 2018

Razem z kuzynami zwiedziłam wspaniałe miejsce. Cudowna kapliczka na wodzie. Chwila modlitwy i zadumy. Pod kapliczką można nabrać wody, która ma uzdrawiające właściwości. Wiara czyni cuda. Piękna Droga Krzyżowa. Polecam odwiedzić to cudowne miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Ludmiła D
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz widziałem takie miejsce i muszę przyznać że wygląda ciekawie. Każdy inaczej traktuje takie sytuacje, ale budujący był luźny i normalny styl ludzi którzy siadali na kocach, pozwalali dzieciom brodzić w wodzie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, kobdik
Zrecenzowano: 12 listopada 2017

Kapliczka na Wodzie jest miejscem wyjątkowym ze względu na wodę, która od dawna słynie ze swej cudownej mocy. Wielu ludzi, po obmyciu się tą wodą, zostało uzdrowionych. Miejsce tajemnicze i bardzo "przytulne". Otoczenie piękne, pozbawione nowoczesności. To miejsce przydatne nie tylko na modlitwę, ale i refleksję w ciszy.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
2  Dziękujemy, hamilton628