“Dobra ta para...”
Para z gara — recenzja

Para z gara
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Zgierz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne smaczne jedzenie
Schab mega próżno szukać takiego w okręgu !!!!
Obsługa pierwsza klasa
Trzymajcie tak dalej!!

Dziękujemy, piotrekh346

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam.
Domowo plus
Smacznie i niedrogo . Duże porcie .Skusiszony poleceniem kolegi wybrane zelewajkę z prążkami.

Bardzo polecam

Dziękujemy, planetapl
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Jedzenie dobre, ale nie rewelacyjne. Rosół to niestety posolona woda, mięso słabo doprawione. Idealne kluski i dodatki. Reasumując : godny polecenia.

Dziękujemy, NINGASBAN
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupełnie przypadkiem, przejazdem wpadliśmy ze znajomymi do tej knajpki. Przyjemny wystrój stylizowany na stołówkę/bar mleczny. Bardzo dobre, proste domowe jedzenie w naprawdę niskich cenach. Na zdjęciu sznycel drobiowy z ziemniaczkami i surówką. Bardzo chrupiąca panierka i soczyste mięso i "płynące" żółtko. Zamówiliśmy również placki ziemniaczane i ogromne schabowe. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Kamil B
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie niedorogo i porcja tez zacna. Jak na to ze bylam glodna ia przejazdem zaspokoilam ssoje ku ki smakowe. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Lidia C

Para z gara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zgierz, Łódzkie
Zgierz, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Para z gara? Podziel się wrażeniami!