“PRZEPYSZNE”
Bistro Przystanek — recenzja

Bistro Przystanek
Nr 5 wśród 9 Restauracje (Zgierz)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Najlepsze makarony jakie w życiu jadłam. Lody również najwyższej jakości. Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, velesturia
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Lokalizacja restauracji na obrzeżach miasta, przy ruchliwej trasie od której niesie się hałas gdy siedzisz na zewnątrz. Jak wybierasz się tam aby pogadać to lepiej usiąść w środku, wystrój ok, tv do oglądania sportu jest, toaleta jest, piwo jest - w tych aspektach 5/5.
Jedzenie - sałatka grecka poprawna. Burger angus z frytkami i sosem keczupowo-pomidorowym smaczny, pikantny jak należy. Nie są to smaki z najwyższej półki ale adekwatne do ceny i miejsca.
Ciastko i kawa na deser - bez zastrzeżeń.
Podsumowując - dobry wybór na smaczne jedzenie i 3 piwka z kumplem lub dziewczyną. Smakosze burgerów mogą być delikatnie rozczarowani.

Dziękujemy, marcinc497
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z mężem, jedliśmy pizzę. Mężowi smakowała, mnie nie bardzo. Najbardziej doskwierał mi brak sosów. Oliwa nie jest rozwiązaniem dla wszystkich. Powinna być alternatywa w formie sosów.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, NINGASBAN

Bistro Przystanek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zgierz, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Bistro Przystanek? Podziel się wrażeniami!