“Pysznie żarcie, miła obsługa”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Zamów online
Nr 4 wśród 9 Restauracje (Zgierz)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, szybka realizacja duuużego zamówienia, przepyszne żarcie!
Oferta dań jest naprawdę bogata.
POLECAM

Dziękujemy, WojciechKow

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra i zróżnicowana kuchnia, dość bogata oferta jak na sieciówkę o tradycjach bliskowschodnich. Kuchnia polska, europejska, fit, no i oczywiście dla fanów - shoarmy różnego rodzaju. Polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, rozzx
Zrecenzowano 17 września 2018

Po latach odwiedziliśmy jedna z restauracji SPHIX . Miło było posiedzieć w pomieszczeniu gdzie było przestrzennie . Pamiętam restauracje Sphinx na początku lat 2000 i zawsze denerwowały mnie małe stoliki i ścisk jaki tam panował. Zupełnie inaczej jest w restauracji w Zgierzu , klimat został zachowany ale porządne stoły i nowoczesne oświetlenie sprawiły ,że z chęcią zamówiliśmy jedzenie. Menu też odrobinę zmienione i raczej na plus . Wszystko zostało podane w miarę sprawnie i bardzo starannie. Klasyczna sharma , kofta libańska oraz chłodnik ogórkowy smakowały wyśmienicie . Na zakończenie deserek. polecam .

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Judyta H
Zrecenzowano 14 maja 2018

Jak na Zgierz to zaraz po Fabryce Pizzy drugie miejsce, które z ochotą odwiedzam ze znajomymi. Przemiła obłsuga i jedzenie bardzo starannie przygotowane. Bywałam w Sphinxie w innych miastach i powiem szczerze, że byłam rozczarowana dlatego zgierska ekipa tej sieci może być dumna. POLECAM.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano 24 marca 2018

Beznadziejna obsługa - czas oczekiwania baaardzo długi, beznadziejnie jedzenie. Obsługa i jedzenie gorsze niż tanich barach a ceny jak w wykwintnej restauracji. To już kolejna nasza wizyta w tym samym lokalu w ciągu kilku lat i ciągle tak samo, już chyba tam nie wrócimy. Te dobre opinie to chyba sami sobie wystawiają!

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, 76marcinj

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zgierz, Łódzkie
Zgierz, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!