Wieluń
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Kilka kilometrów od centrum Wielunia znajduje się klimatyczny, Zajazd Boryna. Bardzo miła obsługa, spokój i cisza, klimatyczne wnętrze. Sheraton to nie jest i bardzo dobrze :). Bardzo smaczne jedzenie, szczególnie panierowany camembert nadziewany szybką i ananasem, czy też pyszna szpinakowa z jajkiem i kawałeczkami kurczaka. Bardzo umiarkowane ceny. Parking bezpłatny przy obiekcie. Pokój 1 od niewielki ale w zupełności wystarczy. To nie pierwszy mój nocleg tutaj i nie ostatni. Stosunek ceny do jakości 5*. Polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 799jacekg
Zrecenzowano: 16 września 2018

Wygląd może nie przyciąga i czas się zatrzymał, ale w pozytywnym znaczeniu: pyszne flaki, żurek i pierogi, pyszny schabowy, przemiła obsługa. Byliśmy przejazdem i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Polecamy

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Anetta M
Zrecenzowano: 17 marca 2018

Hotel pomimo lokalizacji blisko ruchliwej obwodnicy miasta jest cichy. Sam wygląd i wyposażenie hotelu można porównać do stylu "późny Gierek". Pokoje dobrze wyposażone, dobra wykrochmalona pościel. Dobry na jedną noc.

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Prezes0906
Zrecenzowano: 4 lutego 2018

Przy okazji wizyty w Wieluniu zjedliśmy obiad w Zajeździe Boryna. Ja jadłam żeberka w sosie i byłam zachwycona. Mężowi też bardzo smakował jego schabowy. Porcje naprawdę duże, ceny ok. Obsługa przemiła. Polecam :)

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, iga25
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016

Urokliwe miejsce, z przepysznym jedzeniem. Przestronny pokój i super obsługa, ale...niestety w dniu, w którym miałam zarezerwowany tam nocleg odbywała się jakaś impreza pt: wynajem sali i całonocne tańce i swawole. Co prawda potwierdzając rezerwację na pobyt zostałam uprzedzona o imprezie i tym, że może to być uciążliwie (za to wielki plus dla obsługi!), ale nie sądziłam że może to wszystko trwać aż do 5 rano!!! I to było koszmarnym przeżyciem. Żeby jeszcze Floydów słyszeć albo utwory Led Zeppelin, albo kameralnie Riverside live:), ale to było masakryczne disco (nawet polo) co dla pasjonatki muzyki było niesamowitą krzywdą. Ale...przeżyliśmy i jeżeli będziemy w okolicy, a NIE BĘDZIE tam imprezy całonocnej to na pewno skorzystamy.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Joanna B