“Super burgery!”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Burgerownia
Nr 8 wśród 10 Restauracje (Wieluń)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Mega burgery, bardzo dobre mięso i duży wybór. Nie przeszkadza sZorstka obsługa. Rzadko gdzie można tak zjeść

Dziękujemy, 696micha_
Zrecenzowano 30 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Z rodzinka postanowiliśmy zjeść coś „na mieście” z uwagi na chęć zjedzenia czegoś z mięsem udaliśmy się do Burgerowni. Wejście, zajęcie miejsca, wybieramy, a ze jesteśmy dość wybredni trosze to potrwało. Pan Właściciel lekko zdegustowany tematem. Jedno z nas chciało delikatnie zmienić skład burgera co spotkało się z oburzeniem i stanowczym nie pana za lada. Ok jak nie to nie rozumiemy ale nie wtem sposób. ( chamski sposob) co do dalszej rozmowy z Panem szkoda słów. Co do burgera, jak dla mnie szału nie ma, bułka gotowiec, mięso cieżko określić, dodatki świeże. Ogólnie 3-

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof C

Burgerownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wieluń, Łódzkie
Wieluń, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Burgerownia? Podziel się wrażeniami!