Uniejów

“polecam desery nagrodzone na Festiwalu Smaków”
Herbowa — recenzja

Herbowa
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Uniejów)
Zrecenzowano 9 września 2019

Ogólne wrażenie bardzo dobre, klimatyczne miejsce, restauracja na zamku, pyszne jedzenie, ładnie podane, godne polecenia miejsce by zabrać swoją kobietę na romantyczną kolację. Jedyne zastrzeżenie małe to podczas romantycznej kolacji pani kelner cały czas nas obserwowała, ale trzeba szukać plusów chociaż szybko mogłem ją poprosić do stolika :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, MJ_Objective

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Herbowej pojechaliśmy zachęceni świetnymi opiniami. Zacznę od otoczenia - nie do końca jest to mój klimat, zamek...ale o tym wiedzieliśmy. Taras na zewnątrz średnio zagospodarowany. Stoliki i ogólnie wystrój bardzo skromny i nie pasuje do otoczenia i za to minus ale jedzenie ....obłędne. Kilka dań w karcie podawanych od razu z dodatkami ale wszystko genialnie skomponowane. Moje danie (niestety nie pamietam nazwy)nagrodzone w jakimś festiwalu, powaliło mnie na kolana (była to polędwiczka). Polecam gorąco

Dziękujemy, annarB6597FI
Zrecenzowano 4 września 2019

Serdeczne Pozdrowienia Dla Pani Kasi oraz Pana Jakuba za wspaniałą obsługę i pyszne jedzenie. Takich ludzi powinno sie zatrudniać na takie stanowiska. Oby tak dalej!

Dziękujemy, kubarka
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Podziekowania dla Pani Kasi za super śniadanie i Pani Teresy za super obiad :)

Gorąco polecam WSZYSTKIM!!!!

Dziękujemy, Kacper M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, bardzo różnorodne, również dla dzieci. Bardzo miła obsługa, uzupełniająca na bieżąco bufet.A Pani Kasia przemiła.

Dziękujemy, Krzysztof B

Herbowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Uniejów, Łódzkie
Uniejów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Herbowa? Podziel się wrażeniami!