Uniejów

“Znakomite jedzenie”
Herbowa — recenzja

Herbowa
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Uniejów)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Herbowej pojechaliśmy zachęceni świetnymi opiniami. Zacznę od otoczenia - nie do końca jest to mój klimat, zamek...ale o tym wiedzieliśmy. Taras na zewnątrz średnio zagospodarowany. Stoliki i ogólnie wystrój bardzo skromny i nie pasuje do otoczenia i za to minus ale jedzenie ....obłędne. Kilka dań w karcie podawanych od razu z dodatkami ale wszystko genialnie skomponowane. Moje danie (niestety nie pamietam nazwy)nagrodzone w jakimś festiwalu, powaliło mnie na kolana (była to polędwiczka). Polecam gorąco

Dziękujemy, annarB6597FI

Zrecenzowano 4 września 2019

Serdeczne Pozdrowienia Dla Pani Kasi oraz Pana Jakuba za wspaniałą obsługę i pyszne jedzenie. Takich ludzi powinno sie zatrudniać na takie stanowiska. Oby tak dalej!

Dziękujemy, kubarka
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Podziekowania dla Pani Kasi za super śniadanie i Pani Teresy za super obiad :)

Gorąco polecam WSZYSTKIM!!!!

Dziękujemy, Kacper M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, bardzo różnorodne, również dla dzieci. Bardzo miła obsługa, uzupełniająca na bieżąco bufet.A Pani Kasia przemiła.

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność organizować nasze wesele w "Restauracji Herbowej". Jedzenie i obsługa kelnerska zachwyciła nas oraz wszystkich gości wesela. Goście szczególnie chwalili kaczkę oraz słynne buraczki. Restauracja mieści się w majestatycznym Uniejowskim zamku otoczonym urokliwym parkiem w którym mozna odpocząć od miejskiego gwaru. Na szczególną pochwałę zasługuje praca pani Pauliny Pełki, która jako jedyna z managerek sal które oglądaliśmy (a było ich kilkadziesiąt!) wysłuchała nas i pomogła zorganizować przyjęcie według naszego gustu i wytycznych. Pełen profesjonalizm, doskonałe porady, szybki oraz bezproblemowy kontakt, zrozumienie i zaangażowanie.
Polecamy każdemu! Herbowa na pewno spełni wasze oczekiwania kulinarne a Pani Paulina dopilnuje całej reszty!
Na pewno wrócimy tam przy okazji wycieczki do Uniejowa lub świętowania przyszłych rocznic i innych uroczystości.

Dziękujemy, arturp931

Herbowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Uniejów, Łódzkie
Uniejów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Herbowa? Podziel się wrażeniami!