“Pyszne jedzenie Wspaniała Obsługa”
Herbowa — recenzja

Herbowa
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Uniejów)
Zrecenzowano 4 września 2019

Serdeczne Pozdrowienia Dla Pani Kasi oraz Pana Jakuba za wspaniałą obsługę i pyszne jedzenie. Takich ludzi powinno sie zatrudniać na takie stanowiska. Oby tak dalej!

Dziękujemy, kubarka

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Podziekowania dla Pani Kasi za super śniadanie i Pani Teresy za super obiad :)

Gorąco polecam WSZYSTKIM!!!!

Dziękujemy, Kacper M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, bardzo różnorodne, również dla dzieci. Bardzo miła obsługa, uzupełniająca na bieżąco bufet.A Pani Kasia przemiła.

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność organizować nasze wesele w "Restauracji Herbowej". Jedzenie i obsługa kelnerska zachwyciła nas oraz wszystkich gości wesela. Goście szczególnie chwalili kaczkę oraz słynne buraczki. Restauracja mieści się w majestatycznym Uniejowskim zamku otoczonym urokliwym parkiem w którym mozna odpocząć od miejskiego gwaru. Na szczególną pochwałę zasługuje praca pani Pauliny Pełki, która jako jedyna z managerek sal które oglądaliśmy (a było ich kilkadziesiąt!) wysłuchała nas i pomogła zorganizować przyjęcie według naszego gustu i wytycznych. Pełen profesjonalizm, doskonałe porady, szybki oraz bezproblemowy kontakt, zrozumienie i zaangażowanie.
Polecamy każdemu! Herbowa na pewno spełni wasze oczekiwania kulinarne a Pani Paulina dopilnuje całej reszty!
Na pewno wrócimy tam przy okazji wycieczki do Uniejowa lub świętowania przyszłych rocznic i innych uroczystości.

Dziękujemy, arturp931
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Długo szukaliśmy miejsca, w którym znaleźlibyśmy cząstkę siebie i w którym moglibyśmy zorganizować nasze wesele. Już po pierwszej wizycie w Restauracji Herbowej wiedzieliśmy, że trafiliśmy w odpowiednie miejsce. Urokliwe wnętrze, wspaniała kuchnia i fenomenalna obsługa. Od samego początku czuliśmy ogromne wsparcie ze strony całego zespołu, jak i koordynatora naszego wesela. Polecam wszystkim, którzy planują jakikolwiek event. naprawdę warto. Bardzo sympatyczni ludzie, pomocni, uprzejmi. Można było liczyć na obsługę w każdej chwili, nie trzeba było powtarzać dwa razy. wszytko przygotowane ze smakiem i klasą. Naprawdę obiekt warty polecenia. Klimatyczne miejsce z duszą i mega pozytywną atmosferą

Dziękujemy, Fel M

Herbowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Uniejów, Łódzkie
Uniejów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Herbowa? Podziel się wrażeniami!