Zapisz
Fajne baseny ale ogrom ludzi

Fajne miejsce na relaks, ale o pływaniu nie ma mowy, bo ludzi jest bardzo, bardzo dużo. Sprawna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2020
Małgorzata G
Warszawa, Polska
Termalny relaks

To był nasz kolejny wypad do term. Lubimy to miejsce choć w sezonie zdecydowanie odradzam weekendy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2020
Beata B

Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonały przykład na to, jak z przeciętnej miejscowości w niedlugim czasie można stworzyć kurort, do którego zjeżdżają turyści z całego kraju. Imponuje tutaj zwłaszcza infrastruktura w postaci basenów i term, a także zaplecze hotelowo-gastronomiczne. Polecam w tygodniu, bo w weekend Uniejów jest oblężony, a kolejce do basenów trzeba odstać nierzadko kilka godzin. Świetna rozrywki dla całej rodziny.

Dziękujemy, gurbanguly85
Zrecenzowano: 10 września 2019

wspaniale miejsce, trafilśmy na dość spokojny dzień, gdzie mogliśmy bez problemu skorzystać z dostępnych basenow i atrakcji. Woda ciepla i czysta.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, halinatR
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie było ok. jedynie przerażała mnie kolejka na termy. Było dużo imprez, ceny normalnie, spokojnie miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano: 4 września 2019

Pomysł na stworzenie term był doskonały. Jednak pomimo, że ostatnio zostały otwarte nowe baseny, to nadal jest tam dość tłoczno. Często trzeba stać w dość długich kolejkach do kasy. Chyba, że odwiedza się to miejsce w późnych godzinach wieczornych. Woda w basenach jest cudowna i można się tu cudownie zrelaksować. Szkoda, że zarządzający nie korzystają z doświadczeń kolegów z innych takich miejsc i nie wprowadzili gongu, który oznacza konieczność zmiany miejsca. W ten sposób więcej osób mogłoby skorzystać z dysz masujących. Ogólnie polecam to miejsce.

Dziękujemy, Kasia N
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie,ale już z bliska nie wygląda tak cudownie. Wejście na zjeżdżalnie i do jacuzzi krótko mówiąc- masakra. Odpadające płytki przy basenie, dużo rdzy przy różnych elementach. Za cenę i ilość ludzi odwiedzającą ten obiekt wypadałoby na bieżąco odświeżyć. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć, ale proponuję aby administrator przyjrzał się z bliska.

Dziękujemy, Grzegorz I