Urlop wypoczynkowy

Ogólnie było ok. jedynie przerażała mnie kolejka na termy. Było dużo imprez, ceny normalnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2019
Marek P
Województwo dolnośląskie, Polska
Czas relaksu

Zrecenzowano: 4 września 2019
Kasia N

Zrecenzowano: 10 września 2019

wspaniale miejsce, trafilśmy na dość spokojny dzień, gdzie mogliśmy bez problemu skorzystać z dostępnych basenow i atrakcji. Woda ciepla i czysta.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, halinatR
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie było ok. jedynie przerażała mnie kolejka na termy. Było dużo imprez, ceny normalnie, spokojnie miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano: 4 września 2019

Pomysł na stworzenie term był doskonały. Jednak pomimo, że ostatnio zostały otwarte nowe baseny, to nadal jest tam dość tłoczno. Często trzeba stać w dość długich kolejkach do kasy. Chyba, że odwiedza się to miejsce w późnych godzinach wieczornych. Woda w basenach jest cudowna i można się tu cudownie zrelaksować. Szkoda, że zarządzający nie korzystają z doświadczeń kolegów z innych takich miejsc i nie wprowadzili gongu, który oznacza konieczność zmiany miejsca. W ten sposób więcej osób mogłoby skorzystać z dysz masujących. Ogólnie polecam to miejsce.

Dziękujemy, Kasia N
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie,ale już z bliska nie wygląda tak cudownie. Wejście na zjeżdżalnie i do jacuzzi krótko mówiąc- masakra. Odpadające płytki przy basenie, dużo rdzy przy różnych elementach. Za cenę i ilość ludzi odwiedzającą ten obiekt wypadałoby na bieżąco odświeżyć. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć, ale proponuję aby administrator przyjrzał się z bliska.

Dziękujemy, Grzegorz I
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sezon myślałam że na termach tłumy godziny czekania w kolejce do kas a tu bardzo miłe zaskoczenie bo mimo tłumu w ogóle nie było poczucia tłoku. Wygodne leżaki na zadbanej trawie byliśmy z maluszkiem i nie było żadnego problemu że znalezieniem miejsca pod parasolem i to w miejscu na tyle cichym że dziecko może spokojnie pospać. W basenie też można znaleźć bez problemu miejsce relaksu. Polecam z małymi dużymi dziećmi każdy znajdzie tam coś dla siebie. Na miejscu również można smacznie zjeść i w bonusie w strefie bez naliczania czasu. Duży parking pod termami bezpłatny co też jest miłym zaskoczeniem.

Dziękujemy, Dar_marii