Zapisz
Fajne baseny ale ogrom ludzi

Fajne miejsce na relaks, ale o pływaniu nie ma mowy, bo ludzi jest bardzo, bardzo dużo. Sprawna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2020
Małgorzata G
Warszawa, Polska
Termalny relaks

To był nasz kolejny wypad do term. Lubimy to miejsce choć w sezonie zdecydowanie odradzam weekendy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2020
Beata B

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sezon myślałam że na termach tłumy godziny czekania w kolejce do kas a tu bardzo miłe zaskoczenie bo mimo tłumu w ogóle nie było poczucia tłoku. Wygodne leżaki na zadbanej trawie byliśmy z maluszkiem i nie było żadnego problemu że znalezieniem miejsca pod parasolem i to w miejscu na tyle cichym że dziecko może spokojnie pospać. W basenie też można znaleźć bez problemu miejsce relaksu. Polecam z małymi dużymi dziećmi każdy znajdzie tam coś dla siebie. Na miejscu również można smacznie zjeść i w bonusie w strefie bez naliczania czasu. Duży parking pod termami bezpłatny co też jest miłym zaskoczeniem.

Dziękujemy, Dar_marii
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Niedziela, środek wakacji... 1,5 h stania w kolejce. Zabrakło szafek, korzystaliśmy z małego depozytu. Panie przy kasie pracują jak podczas strajku włoskiego. Zniecierpliwione dzieci płaczą i marudzą. Trudno znaleźć miejsce w basenie. Podsumowując - nie polecam.

Dziękujemy, ma_gobe975
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu odwiedzin było święto. Czas oczekiwania na wejście trwał dwie i pół godziny. Żadnej informacji o przyczynach przestoju, żadnego zainteresowana. Ceny kosmiczne, a kompleks nie tak znowu wielki. Okoliczne restauracje jakością i klimatem przywołują tanie i tandetne nadmorskie kurorty na pomorzu.
Dosyć męczący wyjazd.

Dziękujemy, 350bartoszl
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Za caly dzien w termach Harkany -Wegry place ok.30 zl 9-18 .Wofa o tem ./ 3 baseny/ 33- 38 stopni-woda z zaw.siarki/Uniejow to tylko zwykla ,ciepla woda.

Dziękujemy, arpad53
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne baseny, większość 1,2m-1,5m. Dużo leżaków, czysto, woda cieplutko. Jedyny mankament to ogromne kolejki do kas, byliśmy w upalny weekend i staliśmy 1,5 godziny aby wejść, co jednak dobrze świadczy o zarządzaniu, bo nie wypuszczają wszystkich od razu i na obiekcie da się popływać, choć jest tłoczno. Wejście dość drogie. Czujni ratownicy, nie przysypiają i od razu reagują na niebezpieczne wygłupy.

1  Dziękujemy, Aannabell