“Ochyda”
Termalna bistro&cafe — recenzja

Termalna bistro&cafe
Nr 10 wśród 15 Restauracje (Uniejów)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 12 września 2019

W 4 osoby wybralismy sie dzis na obiad po pobycie w termach..piwo bardzo dobre obsluga mila ..jedzenie dramat niesolone frytki.smazone w niskiej temperaturze nieodcedzone z tluszczu .hamburgery niedosmazone zimne w srodku o konsystencji papieru..nigdy wiecej tego miejsca

Dziękujemy, PAWELW887

Zrecenzowano 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj dwa razy i jedzenie nam smakowało, dania były smaczne, świeże,dość szybko podane. Szczególnie do gustu przypadły nam ryby oraz pizza. Dogodna lokalizacja i miła obsługa, miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś była tam niezła pizza dobre zimne piwo smaczne lody i sałatki aktualnie trwa potężna rozbudowa

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, woyager64
Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam 3 razy, raz zupa pomidorowa na która czeka sie strasznie długo( a 5 klientów na sali ). Pozostałe 2 razy to pizza.Jedzenie ok, chociaż nie powala( w skali od 1 do 10 daje 7). Obsługa niezbyt miła, miałam wrażenie że tylko głowę im zawracam. Za to minus. Mogło by być trochę taniej i bardziej domowo..

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Malgorzata F
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z dzieckiem, jest mały kącik zabaw. Dobry rosół, pizza, pierogi... Miła obsługa i krótki czas oczekiwania na dania, bardzo ładny widok na warte. Generalnie smacznie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 421karolinak

Termalna bistro&cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Uniejów, Łódzkie

Uniejów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Termalna bistro&cafe? Podziel się wrażeniami!