“obiad grupowy”
Gospoda pod Brzozami — recenzja

Gospoda pod Brzozami
Nr 8 wśród 15 Restauracje (Uniejów)
Opis: Zapraszamy do naszego królestwa dobrej kuchni. Wszystkie dania przygotowywane są według tradycyjnych receptur polskich. Nasze dania produkujemy sami. Większość zup przygotowujemy na bazie rosołu, a pierogi lepimy sami. Jeśli dodać do tego chrupiące kotlety schabowe, soczyste pieczenie z najlepszych gatunków mięs no i aromatyczne sosy, to śmiało możemy zaprosić w nasze progi największych smakoszy.
Zrecenzowano 10 września 2019

Obiad zarezerwowany wcześniej, menu uzgodnione, grupa 50-cio osobowa. Jedliśmy w sali weselnej. Miejsce czysciutkie, jedzonko smaczniutkie, duże porcje, zupka w wazach,na deser domowe przepyszne ciasto, obsluga przemiła, polecam kuchnię i miejsce.

Dziękujemy, halinatR

Gospoda pod Brzozami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Uniejów, Łódzkie

Uniejów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Gospoda pod Brzozami? Podziel się wrażeniami!