“Tragedia”
Wabik — recenzja

Wabik
Nr 9 wśród 15 Restauracje (Uniejów)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Zamówiliśmy mintaja z frytkami i mintaj był smierdzacy, co przyznała nawet pani, która nam go sprzedawała. Zwrócono nam pieniądze za rybę bo UWAGA: frytki zjedliśmy. Rozumiem, że gusta smakowe można mieć różne ale tutaj po prosu można się zatruć.

1  Dziękujemy, Barbara K

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Dziś byłem w tej restauracji (?), o do której miałem wspaniałą opinię na podstawie swoich wcześniejszych wizyt. Przeniosła się ona z centrum Uniejowa w pobliże jakiejś dziwnej stacji paliw - ok. 1,5 od granic Uniejowa.

Razem z rodziną zamówiliśmy:

1/ Barsz czerwony (tzw. zupa dnia) - nie wiadomo czemu zagęszczono go mąką - niejadalny;

2/ Placki ziemniaczane - jak wyżej.
Okazały się gumiaste i bardzo przesolone - niejadalne;

3/ Filet z sandacza - okazał się okropnie słony i z ościami - niejadalny;

4/ Ziemniaki - były chyba gotowane w kwaśnej wodzie - niejadalne;

5/ Kawę z mlekiem - ok;

6/ Bukiet surówek z kapusty - ok;

7/ Butelkę soku z cz. pożeczki - ok.

8/ Szarlotkę ma ciepło - w związku z powyźszym nawet jej nie tknąłem

Czas oczekiwania: 50 minut !!!!
Zapłaciłem 86,80 zł !!!!!!

Zanim ta restauracja przeniosła się z ul. Dębskiej w Uniejowie, dania były świeże, super smaczne, niesolone i każdy klient mógł posolić tyle ile chciał. Placki ziemniaczane i barszcz czerwony były bez dodatku mąki. Czas oczekiwania max 15 minut.

CO SIĘ STAŁO Z TĄ RESTAURACJĄ ?????

Właściciel podobno ten sam co wcześniej. Moźe winny jest kucharz ?

Nie wiem. Radzę jednak omijać to miejsce szerokim łukiem. Ja na pewno nigdy tam już nie zagoszczę.

Dziękujemy, pioter_06
Zrecenzowano 25 stycznia 2018

Od kilku lat jestem tam zawsze na obiedzie przy okazji pobytu w Uniejowie. Polecam to miejsce. Bardzo dobra kuchnia. Przemiła obsługa i właściciel, który troszczy się o każdego gościa osobiście. Estetyczne wnętrze utrzymane w stylu rustykalnym, miło, czysto, sympatycznie, smacznie. Zobaczcie sami, kto raz zajrzał, wraca.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, dorjaz
Zrecenzowano 27 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Wszystkie główne dania podawane jednocześnie. Świeże składniki i miła obsługa. Polecam!

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Maria Ś
Zrecenzowano 6 września 2017

Smaczny obiad na który czekaliśmy ok 15 min podany przez miłą kelnerkę cena posiłku bardzo nas zaskoczyła serdecznie polecam - pyszne obiady dnia - rewelacja.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Ronkosia

Wabik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Uniejów, Łódzkie

Uniejów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Wabik? Podziel się wrażeniami!