“Piwko po pracy”
Browar Wiatr — recenzja

Browar Wiatr
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Uniejów)
Opis: W restauracyjnym Browarze Wiatr można się posilić oraz napić rzemieślniczego piwa, warzonego na miejscu w czterech gatunkach – lager, pils, pszeniczne i ciemne. Tradycyjny proces produkcji zapewnia piwu zachowanie najlepszych walorów smakowych. W menu królują przystępne ceny i dania bazujące na produktach regionu. W obiekcie można zorganizować spotkania, przyjęcia, szkolenia i konferencje.

Bardzo miła i urocza kelnerka Patrycja, profesjonalna obsługa z jej strony! Jedzenie i piwko palce lizać. Polecam gorąco ☺️

Dziękujemy, Damianozet

Super atmosfera, wystrój, extra piwo i cytrynowka. Polecam każdemu, smaczne jedzenie. Napewno jeszcze tu wroce

Dziękujemy, Expedition430876

Spędzam w hotelach połowę roku, w tym byłem dwa razy - pierwszy i ostatni.
1. Przystawka (kurki 100g) chyba z sosami i talerzykiem
2. Standardowy czas oczekiwania jak informuje karta to 30-40 minut, ale gdy zamówicie przystawkę możecie się zdziwić bo czas podania głównych dań liczy się dopiero od jej podania.
3. Kiedy upomnieliśmy się o dania po 50 minutach pojawiły się po chwili ale niedopieczone i chłodne
4. Miejsce raczej nastawione na niewymagających gości, którzy przychodzą tu na piwo a jedzenie jest mniej istotnym dodatkiem.
5. Słabo przyprawione potrawy

1  Dziękujemy, Watercat2360

deska piw - polecam, kaszanka z jabłkiem i pikantna wołowina super, możliwość kupienia piwa w butelkach do domu

Dziękujemy, 123Ania123

Obowiązkowe miejsce przy każdym odiwedzeniu term. Jesteśmy tu za każdym razem od 2016 i zawsze pysznie!
Najlepsze piwka w Łódzkim!

Dziękujemy, michorek66

Browar Wiatr — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Uniejów, Łódzkie

Uniejów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Browar Wiatr? Podziel się wrażeniami!