“Najlepsze jedzenie w okolicy ”
Browar Wiatr — recenzja

Browar Wiatr
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Uniejów)
Opis: W restauracyjnym Browarze Wiatr można się posilić oraz napić rzemieślniczego piwa, warzonego na miejscu w czterech gatunkach – lager, pils, pszeniczne i ciemne. Tradycyjny proces produkcji zapewnia piwu zachowanie najlepszych walorów smakowych. W menu królują przystępne ceny i dania bazujące na produktach regionu. W obiekcie można zorganizować spotkania, przyjęcia, szkolenia i konferencje.
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowe miejsce przy każdym odiwedzeniu term. Jesteśmy tu za każdym razem od 2016 i zawsze pysznie!
Najlepsze piwka w Łódzkim!

Dziękujemy, michorek66

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie I piwko najlepsze w Uniejowie! Polecam ! Smaki nie spotykane I w końcu inne niż wszędzie w okolicy. Zawsze odwiedzamy przed wizytą na termach :)

Dziękujemy, olam338
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie, ale szff kuchni chyba zapomniał, że restauracja służy nie tylko wrażeniom kulinarnym - na prawdę super, - ale także nakarmieniu klienta. Serwowane porcje nie pozwalają się najeść. Najedzony klient może spokojnie docenić kunszt szefa kuchni( wielki +) , ale głodny wyjdzie nieusatysfakcjonowany wielkością dania. trochę więcej dodatków, które nie wpłyną na koszt potrawy, a 100% klientów będzie zadowolonych.. Dodać należy, że rodzime piwo jest super. POLECAM

Dziękujemy, 56jacekl
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem na obiedzie. Sam nie wiem jak ocenić lokal. Wystrój fajny, obsługa miła, jedzenie pyszne, lemoniada również , jednak... Czas oczekiwania na posiłek masakrycznie długo, zważywszy że restauracja nie była nawet w połowie zapełnienia, a większość i tak piła tylko piwo. No i ceny w stosunku do wielkości dania... Nie oszukujmy się, jest drogo, a jedzenia mało. Trzy malutkie kawałki mięsa (które poniekąd byly idealnie przyrządzone), trochę sosu, warzyw i trzy kawalki puree ziemniaczanego (czy co to tam bylo) to zdecydowanie za mało, abym w ogóle poczuł że coś jadłem. Osobiście nazwał bym to daniem degustacyjnym, a nie daniem głównym. Żona jadła makaron, też smaczny, ale gdy zobaczyłem jej porcje pomyślałem że to nie śmieszny żart.
Chcesz zabrać dziewczynę/narzeczoną/żonę na pyszna kolacje czy obiad z deserem to polecam w 100%. Ale jeśli chcesz się najeść to nie jest to najlepsze miejsce dla Ciebie.

Dziękujemy, Calme3
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo orzeźwiające drinki, świetny browar, niesamowita kuchnia, klimatyczny wystrój i wspaniała obsługa sprawiają, że odwiedzam to miejsce z wielką przyjemnością. Polecam wszystkim to miejsce, każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie!

Dziękujemy, Emilia M

Browar Wiatr — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Uniejów, Łódzkie

Uniejów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Browar Wiatr? Podziel się wrażeniami!