Uniejów

“Rewelacyjny klimat i pyszne jedzenie”
Browar Wiatr — recenzja

Browar Wiatr
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Uniejów)
Opis: W restauracyjnym Browarze Wiatr można się posilić oraz napić rzemieślniczego piwa, warzonego na miejscu w czterech gatunkach – lager, pils, pszeniczne i ciemne. Tradycyjny proces produkcji zapewnia piwu zachowanie najlepszych walorów smakowych. W menu królują przystępne ceny i dania bazujące na produktach regionu. W obiekcie można zorganizować spotkania, przyjęcia, szkolenia i konferencje.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Polecam w 100%pyszne jedzenie oraz piwko. Miejsce ma swój klimat na długie wieczorne pogaduszki w gronie znajomych

Dziękujemy, Ewciasz

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

W dniu dzisiejszym byłam ze znajomymi na kolacji. Bardzo smaczne jedzenie i najlepsze piwo! :) Polecam!

Dziękujemy, Kamcio1993
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny klimat z oryginalym piwem.
Szczerze polecamy zarówno obiad jak i piwo w różnych rodzajach. Z pewnością wrócimy tu nie raz

Dziękujemy, EwelinaK3086
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Ceny piwa bardzo, bardzo zadowalające. Trafilismy na goese + koźlak.Goese rewelacja, rzadko kiedy mozna wypić. Koźlak poszedł jako drugi więc napisać moģę tyle że w stylu, bo mieszając z żarciem więcej napisać sie nie da.
Szamka to krewetki + wołowina + ciastko czekoladowe. Każde z nich ma dyche na 10 bo serio się starają. Ceny w stosunku do jakości ok.
Lokal nowocześnie urządzony, widać rury, jest szaro- drewniano wiecie o co chodzi.

Dziękujemy, 386leszekg
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z rodziną (7 osób) miałem okazję odwiedzić restaurację w sobotę 17.08. Zostaliśmy usadzeni w bardzo fajnym ogrodzie, gdzie córka miała do dyspozycji plac zabaw i piaskownicę. Pani kelnerka szybko wręczyła mam karty i zebrała zamówienia na napoje. Dość szybko pojawiły się na stole i po zebraniu zamówień dotyczących jedzenia czar prysł. W restauracji nie było o dużo ludzi sądzę, że około 50% stolików byli zajętych, czas oczekiwania na jedzenie był bardzo długi. Najpierw czekaliśmy około 40 minut na przystawkę (deska serów i wędlin) to było jeszcze ok, ale dalej blisko godzinę czekaliśmy na dania główne. Najpierw ja otrzymałem się zamówienie i jak już zjadłem reszta rodziny dostała swoje. Samo jedzenie wyśmienite jak i drinki oraz piwo, ale pozytywne odczucie psuje czas realizacji zamówienia. Z tego co się dowiedzieliśmy od ponad miesiąca jest nowa karta i może dlatego kuchnia nie wyrabia się że wszystkim na czas. Ogólnie polecam, ale warto uzbroić się w cierpliwość w bardziej tłoczone dni.

Dziękujemy, dzulon

Browar Wiatr — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Uniejów, Łódzkie

Uniejów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Browar Wiatr? Podziel się wrażeniami!