“Przemiła i uczynna obsługa, ładne wnetrze co do kuchni była OK ale n ie bardzo OK”
CukieR SieradZ — recenzja

CukieR SieradZ
Nr 2 wśród 16 Restauracje (Sieradz)
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo miła kelnerka, ładny wystrój i sympatycznie.
wzięliśmy zestaw dnia (w sumie dobry , mega wzdęcie ale może dlatego ze to była między innymi Kwaśnica) nugetsy dla dzieci - super i Carbonara - nie dobry. I co tu napisać ?

Dziękujemy, NoweNowe

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Nie wiem czy można nazwać zjadliwym coś co wręcz pływa w tłuszczu. Makaron z kurkami - w pierwszym momencie trochę mdły ale póżniej już niczego poza tłuszczem nie czyłam. Nie polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 7melissa7
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zależy od dnia, czasem burger pyszny, a czasem nie do zjedzenia. Obsługa raczej nie ma ochoty tam pracować. Dania na lunch okej.

Dziękujemy, olbinka
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna sałatka z krewetkami. Świeże składniki, miła obsługa. Jestem w tym miejscu co jakiś czas i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.Polecam:)

Dziękujemy, paprotkaa
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Wybralyśmy się z kuzynkami na urodzinowy obiad i muszę przyznać że tak obrzydliwego makaronu dawno nie jadlysmy Bardzo słony i po prostu niedobry Ze słoika jest sto razy lepszy!!! Kiedyś naprawdę było tam bardzo dobre jedzenie teraz proponuje omijać szerokim łukiem Jedną gwiazdka za dobrą lemoniadę i to wszystko Nie polecam

Dziękujemy, dorotkab1

CukieR SieradZ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sieradz, Łódzkie

Sieradz, Łódzkie

Byłeś(-aś) w CukieR SieradZ? Podziel się wrażeniami!