“Smacznie:)”
Incognito — recenzja

Incognito
Nr 1 wśród 16 Restauracje (Sieradz)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam wiele razy w tej restauracji.
Każda sałatka, makaron i deser mi smakowały. Ostatnio wzięłam jednak inne danie, było to gnocchi con polo.Jedzenie w smaku było bardzo dobre, jednak ilość tłuszczu w tym daniu to było jakieś nieporozumienie:)spokojnie pół szklanki tłuszczu pływało w moim półmisku. Moja ocena jednak jest wysoka, bo nie oceniam tego miejsca po jednym daniu.

Dziękujemy, paprotkaa

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka obsługa smaczne jedzenie. Rosół z makaronem przepyszny. Sałatka z wątróbką ok. Kopytka z owocami też. Pyszna lemoniada. Rachunek 65zł. Bardzo dobra obsługa kelnerska polecam.

Dziękujemy, donjuand801
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko pyszne, burger z nachosami kozacki. Ceny są okej. Czas oczekiwania tez jest spoko. Szkoda tylko, ze dużo rzeczy z menu skopiowane od Wróblewskich.

Dziękujemy, olbinka
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Znakomite jadło! Polecam wszystkim. Dobra obsługa i wysoka jakośc posiłków. W weekendy lepiej zrobić rezerwację.

Dziękujemy, Stronyewicze
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Wszystko bez zarzutu, często mam okazje tam jadać dobre burgery, mili kelnerzy jedynie lemoniady takie sobie

Dziękujemy, Kacpeeer

Incognito — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sieradz, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Incognito? Podziel się wrażeniami!