piekny obiekt z progresem rozwoju lecz pumy i rysie w zamałych klatkach-((

ogromny obiekt majestatyczne wybiegi dla lwow i tygrysow zwierzeta jak na moje laickie oko zadbane... Przeczytaj więcej

PAWELW887
Warsaw, Warszawa, Poland
Początek sezonu w Borysiewie

Zrecenzowano: 4 maja 2019
Dzejson
Tarnowskie Góry, Polska

ogromny obiekt majestatyczne wybiegi dla lwow i tygrysow
zwierzeta jak na moje laickie oko zadbane
co mnie w sercu boli za mała klatka dla pumy to duzy kot a siedzi w puszcze -((
bardzo duzy minus
to samo rys
bardzo mnie to zmartwiło ale nie było nikogo z kim mozna porozmawiac godzina pozna to zrozumiałe
całosc 9/10
kklatki pumy i rysia 4/10
polecam
osoby zwiedzajace ktore lubia koty prosze zwrocic obsłudze uwage lub napisac meila ..dzieki temu los pumy i rysia sie moze zmieni ..razem siła

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, PAWELW887
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Świetne miejsce na wycieczkę z dziećmi.Możlwość karmienia zwierzaków to ogromna atrakcja.Oczywiście nie wszystkich tylko tam gdzie to dozwolone /kozy,osiołki/.
Najwieksza populacja białych lwów i tygrysów bodaj na świecie.polecam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Swietne miejsce na popoludnie z dziecmi. Bardzo zadbane zwierzęta, ciekawa trasa a dla dzieci mnustwo atrakcji po drodze: kozy, kuce, lody, plac zabaw, rowery wodne itp itd.
Zwoerzeta bardzo blisko i kest ich sporo np tygrysy na w wybiegach i na kazdym po 6 sztuk. I do tego pokazy karmienia:) mimo ceny szczerze polecamy:)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, KariPn
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zoo super. Ciekawie prowadzone karmienia pokazowe z wytłumaczeniem zachowań i diety zwierząt, a nie tylko „odbębnienie” i tyle. Zwierzęta zadbane. Pomysł z wodnym światem super! Jedyny minus to brak możliwość zjedzenia czegoś. Rozumiem początek sezonu itp. Ale poszliśmy „na kawę” do restauracji przy wejściu, czekaliśmy 10 min przy kasie aż ktoś się pojawi i niestety się nie doczekaliśmy. Ogólnie miejsce super.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Dzejson
Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze takie ZOO w Polsce, nigdzie nie zobaczysz białych lwów czy białych tygrysów. Teren ZOO obszerny, wybiegi dla zwierząt również dostosowane do ich potrzeb, a zwierzęta zadbane. Wiele gatunków zwierząt w tym małe zoo z osiołkami i kózkami, które można karmić. Na plus również pokazy karmienia zwierząt. Jeśli chodzi o dodatkowe atrakcje dla małych i dużych na początku marca niedostępne, jednak można było zauważyć kilka barów, stoisk z pamiątkami czy nawet kino 7D dla dzieci. Bardzo pozytywne wrażenia, chętnie tam wrócimy.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, patif2019