“Jest ok, ale nie idealnie. ”
Karczma w Miłosnej — recenzja

Karczma w Miłosnej

Jeżdżę tam ostatnio dość regularnie. Obsługa różna, zależy od zmiany, ale jakiś wielkich zastrzeżeń nie mam, wystrój w ogóle nie mój gust, ale nie jeżdżę tam oglądać ścian (jest czysto i schludnie, więc nie mam zastrzeżeń). Natomiast jedzenie jest naprawdę smaczne. Zaryzykowalem ostatnio i wziąłem burgera i naprawdę nie żałuję, sam byłem zdziwiony jak dobrze im wyszedł. Golonka może miała trochę zbyt twardą skórkę, ale sama w sobie bardzo smaczna. Chłopskie jadło i placek po zbójnicku smaczny i duży, naleśniki też ok. Niestety Karczma nie jest idealna. Tak jak wiele opini tutaj mówi, czas oczekiwania jest naprawę długi. Ludzi nie było praktycznie wcale, a czekaliśmy na zamówienie godzinę z zegarkiem w reku. Jednak trochę za długo.

Dziękujemy, Calme3

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe magiczne miejsce, niesamowita atmosfera zbudowana przez profesjonalny Zespół ludzi, którzy tworzą klimat Karczmy a jednocześnie sali weselnej. Bardzo dobre jedzenie, nie można wyjść głodny. Świetna akustyka, piękny zadbany taras pełen wrażeń. Niepowtarzalne ujęcia kamery, oświetlenie, oprawa sali na najwyższym poziomie. Wysoka kultura osób z obsługi. Jednym słowem: POLECAM
Nowożeńcy
Magdalena i Krzysztof
A.D. 15/16.08.2019

Dziękujemy, krzysztofd759
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Często w drodze do Trójmiasta specjalnie zatrzymywaliśmy sie w tek Karczmie.Niesteyy dzisiejsza wizyta mocno nas rozczarowala.Frytki śmierdzące olejem,schabowy gumiasty,porcje małe,ceny wysokie,jak na tę jakość.Z kolei sandacz z warzywami poprawny,spodziewalam się bardziej subtelnego smaku.Będziemy omijać tę knajpkę. P.S.Mąz stwierdzil,ze zaledwie zaspokoił pierwszy głód,a nie tak jak kiedyś wychodził "przejedzony".Szkoda,że tak to sie popsuło,bo odbudowac zaufanie klienta nie będzie proste

Dziękujemy, 204marzenam
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne obsluga mila. Spokoj cisza w otoczeniu orzyrody. W marcie lazdy sobie cos znajdzie, porcke duze. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Przemo W
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niedziela niehandlowa pora obiadowa karczma pełna po dość długim około 20 min czasie złapaliśmy wolny stolik wow sukces żadna kelnerka do nas nie podchodzi wreszcie jedna sprząta po poprzednich gościach ale zamówienia nie przyjmuje bo NIE OK idę do baru złożyć zamówienie przedemancypacyjna dwie osoby wreszcie ja i pan o nieznanym nazwisku i funkcji wrzeszczy z kuchni „więcej nie przyjmuj” ja grzecznie do Pani obsługującej od której około 20 min wcześniej wzięłam menu „mogę jeszcze zamówić” Ona „zapytam” pan o nieznanej tożsamości „ NIE I TAK BĘDZIECIE CZEKAĆ 1,5 GODZINY” no to ja dziękuje pojechałam do Basiora i też dobrze zjadłam i byłam super miło obsłużona

1  Dziękujemy, dorotagr

Karczma w Miłosnej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma w Miłosnej? Podziel się wrażeniami!