“Po drodze z dzieciakami”
Restauracja W Dworku — recenzja

Restauracja W Dworku
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Strzelno)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo szybko, smaczne i świeże jedzenie. Jedliśmy ozorki, barszczyk, dorsza, dewolaja.
Polecam szczególnie ozorki wołowe w sosie chrzanowym. Przemiła obsługa. Dziękujemy

Dziękujemy, Marta_Maciej

Zrecenzowano 24 lipca 2019

wybraliśmy Bistro
zaskoczyła nas bardzo miła obsługa i bardzo smaczne domowe jedzenie
menu wiszące na ścianie nie jest długie, ceny bardzo przystępne
dania szybko trafiły na stół a nasze niejadki (4 i 6 lat) zjadły pierogi ze smakiem :-)
przejeżdżając w okolicy bardzo polecam to miejsce, na pewno lepszy obiad niż w Mc

Dziękujemy, agaszar
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje. W drodze do Gdańska zjedliśmy przepyszny obiad z dziewczynami. Pełne brzuchy za przystępną cenę.

Dziękujemy, JustynaRozycka
Zrecenzowano 7 marca 2017

Obsługa miła,uprzejma,chętna do pomocy.Jadłam poierogi z gęsiny najlepsze na świecie. Mąż jadł żurek z jajkiem i kiełbasą oraz sznycel z jajkiem.Pyszne,przygotowane pod zamówienie. Kupiłam rybki w słoiku do domu.Polecam rtestauracje takich dań się juz spotyka w restauracjach przy drodze.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, adamina11
Zrecenzowano 27 kwietnia 2016

Jestem stałym, bo 12 lat, klientem restauracji. Zajeżdżam dwa -trzy razy w roku jadąc do Gniezna. Tu nic sie nie zmienia. Jak zawsze jedzenie jest smakowite, jak u mamy /z hasła p. Gessler ;)/ Wystrój też ten sam: stare meble, stylowe, nie wiem czy to antyki, ale nastrój jak u babuni, każde krzesło, fotel inne, a la przedwojenne,stoły przykryte koronkowymi obrusami, stary zegar, stare radio, pełno bibelotów. Plumkająca muzyczka bez Zaiksu, cisz, spokój. Miejsce mega relaksuje, obsługa od lat ta sama, przemiłe, kompetentne panie, już wiedzą co lubimy... a lubimy prawie wszystko, bo jest świeże i ma smak dzieciństwal smak babcinej kuchni. a więc: nr 1. pierogi z twarożkiem, na słodko, podane ze smażona skórką pomarańczową /sami robią/ i wiejską śmietaną/ cud- miód/, wątróbka drobiowa, delikatna, w środku różowa, ale nie krwista, smażona na maśle tak akurat, nie twarda jak podeszwa, jak w większości restauracji. Gulasz wieprzowy, lepszy jak u mamy. Sos doprawiony w sam raz. Tylko frytki faliste, mrożone, nie polecam, ziemniaczki pyszne. Sznycel z jajkiem - też jak w domu. Próbowałam też udka z kaczki, choć średnio kaczkę lubię, to udeczko było, palce lizać, są też jakieś inne dania z kaczki. W sumie menu nawet dość szerokie, każdy coś znajdzie dla siebie. Sernik domowy, smaczny, a polewa nie jest z tubki, tylko jest to lukier z kakao, nic sztucznego. Nie ma tu tłoku, a jedzenie nigdy nie było nie świeże. Latem można usiąść w zieleni, przy drewnianych stołach. Parkieng bardzo duży. Panie kucharki robią też, i można zakupić: ryby przeróżne / np. sandaczyk/ w galarecie, smalec z dodatkami i konfitury z różnych owoców. Wszystko naturalne, pyszne, zawsze coś kupię, choć ceny nie są niskie. Ceny restauracji średnie, ani tanio, ani drogo. Jak za tą jakość - rozsądne. Ode mnie ogromny plus za niezmienność jakości i spokojną atmosferę. Pozdrawiam- stała i wierna klientka.

Termin wizyty: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, ewa537

Restauracja W Dworku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Proszyska, Gmina Jeziora Wielkie

Byłeś(-aś) w Restauracja W Dworku? Podziel się wrażeniami!