Zrecenzowano: 8 stycznia 2017

Byliśmy na imprezie rodzinnej, organizacja super pomimo że na jednej sali odbywały się 3 przyjęcia/ były przegrodzone / nie odczuwało się żadnych utrudnień, obsługa sprawna , miła , jedzenie smaczne .Polecamy

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, Kazimierz G
Zrecenzowano: 21 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Z bardzo dużym pozytywnym zaskoczeniem zastałem nowa odsłonę hotelu leśnego w Solcu.
Przyjeżdżam tu od lat 1-2 razy w roku.
Dotąd jedynymi plusami były położenie (blisko lasu - można się zrelaksować) i niska cena. Jakości nie było ale koszt był niewielki.

Teraz zupełnie nowe otwarcie.
Nowy budynek recepcji, swietnie zaprojektowany, nowy parking, lifting korytarzy. Winda. Naprawdę ciekawie.
Jedyny minus to nadal pokoje - wiec ocena średnia.

Jak mnie jednak zapewniła miła Pani - prace trwają i w tym zakresie wiec wtedy będzie z pewnością minimum bardzo dobrze.

Obsługa bardzo miła, kuchnia przyzwoita a ceny naprawdę przystępne.

Będę tu wracał. Polecam

Termin pobytu: lipiec 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
3  Dziękujemy, 748marekw
Zrecenzowano: 26 listopada 2013

Hotel położony w cichym, zielonym zakątku (na plus), można udać się do ogrodu w celu poczytania lektury, bądź wyciszenia się, jednak nie jest to hotel ani na wyjazd rodzinny, ani na wyjazd wypoczynkowy. Relatywnie niska cena, czysty, ale bez udogodnień. Idealnie nadaje się na tani nocleg służbowy, lub transferowy.

Termin pobytu: grudzień 2012
  • Typ podróży: Podróż służbowa