Solec Kujawski

Zrecenzowano: 4 maja 2019
misuro78
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

W interesujący sposób można spędzić tu wolny czas i to z dala od miejskiego zgiełku, choć stosunkowo blisko od dwóch dużych miast. Możliwość porównania własnego rozmiaru z rożnymi dino daje poczucie potęgi tych ostatnich. Do tego w sposób dość jasny i komunikatywny pozwala na poszerzenie wiedzy o ten kawałek istnienia naszej planety. Do tego wiele atrakcji dla najmłodszych pozwala na wypoczynek z całą rodziną.

Dziękujemy, trilag
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne. Możliwość spędzenia całego dnia z rodziną na dworze. Wszystko w cenie. Nawet kolejk w lunaparku, kulki i trampoliny. Można dotykać dinozaury. Bardzo dobre jedzenie w restauracji. Warto kupić bilety przez internet. POLECAM dla rodzin z małymi dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, misuro78
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny przystępne, sporo ciekawych atrakcji, plac zabaw dla dzieci z parkiem liniowym i małym wesołym miasteczkiem. Spacer po lesie, w którym rozlokowane są dinusie :)
Dla dzieci uważam fajne miejsce a rodzice też odpoczną. Jest bar, lodziarnia, pamiątki, kino. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, ErykcholEryk
Zrecenzowano: 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam, wybraliśmy się z dzieciakami 3 i 1,5 roku :) zabawa całkiem ciekawa dla dużych jak i małych. Dino wózek zapchany po korek, dzieciaki plus cała wyprawka dla nich. Ale warto, polecam wszystkim...

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, SiDeK_BDG
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Park fajny jedzenie też ale wszystko się zmieniło bawiłem się z kuzynami w basenie na kulki gdy wyskoczyła mi wśćipska baba z solca gorsza niż ta z Radomia gdy krzyczała miała dziwną minę

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
4  Dziękujemy, tymon r