Zamek

Ruiny, ale robią wrażenie, ogromna kaplica, piwnice w których można potestować i poprzymierzać... Przeczytaj więcej

215januszk
Szczecin, Polska
Fajne i ciekawe miejsce

Zamek a raczej jego pozostałośc, warte odwiedzenia.Ciekawe są wnętrza,dziedziniec i piwnice, w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
Krzysztof M
Aleksandrów Kujawski, Polska

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Zamek warty obejrzenia. Mimo, że to ruiny to warto zobaczyć. polecam zwiedzanie z panią przewodnik. Młoda dziewczyna ale z dużą wiedzą i zaangażowaniem opowiada o losach zamku. Konieczna pomoc władz lokalnych w utrzymania zamku, bo naprawdę warto. Polecam

Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Koniecznie trzeba odwiedzić...
Ruiny ale z wieloma ciekawymi miejscami
Dla nas podróż sentymentalna...
Śladami miejsc z filmu (ksiazki) z młodości.
Koniecznie trzeba wejść na wieże. Odnaleźć znak templariuszy i podziwiać widok na zamek z dziedzińca.
Warto przyjechać w czasie oprowadzania przez przewodnika.

Dziękujemy, jaros_awg873
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Niestety dotarlismy do tego miejsca, gdy bylo juz dosc ciemno, zara po 18:00 i nie udalo sie nam wejsc do srodka, a szkoda. Na pewno tu wrocimy kiedys za dnia :) Zamek nawet w nocy prezentuje sie bardzo dobrze! :)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
2  Dziękujemy, planetawdrodze
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Świetne jest to, że nie został odbudowany. Poranne zwiedzanie gdy promienie słoneczne przewijają się przez mury tworzą super klimat. Pani w kasie bardzo miła i pokazała co po kolei obejrzeć.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Judyta B
Zrecenzowano: 4 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo iż ruiny ale swietnie bawilismy sie ponad godzine bilety wejsciowe tanie a atrakcji masa korytarze piwniczki wieże polecam z calego serca czuć ducha czasów

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, aniadm2015