“Braki w menu”
Diabelski Młyn — recenzja

Diabelski Młyn
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Koronowo)

Restauracja czynna do godziny 21., ok godz. 17.30 brak większości potraw z menu. Kelner poinformował, czego brakuje, następnie po 3 minutach podczas składania zamówienia okazało się, ze brakuje kolejnych pozycji. Kiedy stwierdziłam, ze chyba podziękuje, bo miałam ochotę na kurczaka, kelner zaproponował policzki wołowe. Na moje pytanie, co w ogóle można zjeść oprócz policzków i po co maja otwarte do 21., skoro prawie 4 godziny wcześniej już prawie nic nie ma, kelner urażonym tonem wyjaśnił, ze w przeciwieństwie do innych restauracji, oni bazują na świeżych produktach, które maja to do siebie, ze się kończą. Szczyt bezczelności- obrażać bez powodu inne restauracje, samemu nie mając gościom nic do zaoferowania. Menu poplamione, jak w przydrożnym barze. Nie polecam.

Dziękujemy, karmar82

Zrecenzowano 8 września 2019

Zostaliśmy zaproszeni do Diabelskiego Młyna przez Przyjaciół. Już samo wejście robi wrażenie. Włożono tu wiele pracy, serca i pieniędzy. Zachowano stary budynek młyna, ale restauracja usytuowana jest całkowicie nowym lokalu. Budynek znajduje się w powietrzu, nad wąwozem ze strumieniem. Konstrukcja posadowiona jest na stalowych belkach. Trzeba przyznać, że całość robi duże wrażenie.
Karta dań nie jest długa, ale jest wszystko, co być powinno: przystawki, zupy, dania główne i desery. Polecamy: pstrąga z pobliskiego zalewu oraz pierogi.
Restaurację należy zakwalifikować do wykwintnych. W weekendy - wyłącznie rezerwacja stolika. To pokazuje jakie jest obciążenie i popularność.
Obsługa bardzo miła i kompetentna.
Jedyny minus to brak obrusów na stołach. W tej klasie lokalu to podstawowy wymóg. Ale przynajmniej jest co poprawić. Restaurację polecamy.

Dziękujemy, Wojtek_58
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupy - krem z marchwi, szczawiowa i rybna - bardzo dobre. Drugie danie: schabowy - duży i dobry; stek - sam czosnek; pierogi pieczone - sos grzybowy dobry, farsz w pierogach tak słony ze po jednym zrezygnowałam. Na deser lody i ciasto marchewkowe. Lody dobre, ciasto - sam cukier.

Polecam gorąco zupy - tylko one ratują ocenę restauracji.

Obsluga jak najbardziej poprawna.
Posprzątanie stoliki to nie tylko zabranie talerzy po poprzednim kliencie.

Jako minus brak soli, pieprzu, oliwy, serwetek na stolikach albo przynajmniej donoszenie razem z zamówieniem.

Łazienki mogłyby być częściej sprzątane.

Dziękujemy, kajkam
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, choć Cena za Żurek 14 PLN bez chociażby kromki chleba w litrowym talerzu, gdzie zupa pokrywa tylko dolną cześć - za wysoka. Ale nie o tym... Po 45 minutach oczekiwania na pierogi kelner przyszedł i powiadomił mnie, że pierogów już nie ma. Niedziela, godz. 16 - wiele dań z jakże krótkiej karty - niedostępne. Właścicielu, zainteresuj się zarządzaniem, bo kilka takich opinii i biznes padnie... W nagrodę za beznadziejne zarządzanie, pani Kelner nie ujęła jednego dania w cenie - brawo za naprawienie błędów innych, zarabiających pewnie x2 x3 to co ta Pani.

Dziękujemy, Wojciech A
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok .Obsługa bardzo miła i szybka ale widać że mało doswiadczona. Bardzo fajne położenie i pomysł na wykorzystanie Diabelskie Młynu .

Dziękujemy, juniormgr

Diabelski Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koronowo, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Diabelski Młyn? Podziel się wrażeniami!