“Srednio”
Diabelski Młyn — recenzja

Diabelski Młyn
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Koronowo)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupy - krem z marchwi, szczawiowa i rybna - bardzo dobre. Drugie danie: schabowy - duży i dobry; stek - sam czosnek; pierogi pieczone - sos grzybowy dobry, farsz w pierogach tak słony ze po jednym zrezygnowałam. Na deser lody i ciasto marchewkowe. Lody dobre, ciasto - sam cukier.

Polecam gorąco zupy - tylko one ratują ocenę restauracji.

Obsluga jak najbardziej poprawna.
Posprzątanie stoliki to nie tylko zabranie talerzy po poprzednim kliencie.

Jako minus brak soli, pieprzu, oliwy, serwetek na stolikach albo przynajmniej donoszenie razem z zamówieniem.

Łazienki mogłyby być częściej sprzątane.

Dziękujemy, kajkam

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, choć Cena za Żurek 14 PLN bez chociażby kromki chleba w litrowym talerzu, gdzie zupa pokrywa tylko dolną cześć - za wysoka. Ale nie o tym... Po 45 minutach oczekiwania na pierogi kelner przyszedł i powiadomił mnie, że pierogów już nie ma. Niedziela, godz. 16 - wiele dań z jakże krótkiej karty - niedostępne. Właścicielu, zainteresuj się zarządzaniem, bo kilka takich opinii i biznes padnie... W nagrodę za beznadziejne zarządzanie, pani Kelner nie ujęła jednego dania w cenie - brawo za naprawienie błędów innych, zarabiających pewnie x2 x3 to co ta Pani.

Dziękujemy, Wojciech A
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok .Obsługa bardzo miła i szybka ale widać że mało doswiadczona. Bardzo fajne położenie i pomysł na wykorzystanie Diabelskie Młynu .

Dziękujemy, juniormgr
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie generalnie ok, ale na średnim poziomie, nic nas nie zauroczylo, a byliśmy w 6 osób, nie polecam polędwicy że schabu, wysuszona, najsmaczniejsza była pierś z kurczaka z serem, mozzarellą i pomidorami , obsługa też na *** Mimo prawie pełnego parkingu w restauracji wiele pustych stolików, taki chwyt marketingowy

Dziękujemy, Lorek72
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprawne, ładnie podane, obsługa z niewielkim doświadczeniem, ale miła. Wystrój lokalu ok, bar bardzo cieszy oko.

Dziękujemy, beata48

Diabelski Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koronowo, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Diabelski Młyn? Podziel się wrażeniami!