“Polecam”
WOK — recenzja

WOK
Zamów online
Nr 4 wśród 10 Restauracje (Koronowo)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Duża niespodzianka. Swieże, smaczne, orginalne. Polecam ramen, skrzydełka, sechuan z wieprzowiną i makaronem.

Dziękujemy, Tohimon

Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia azjatycka odbiegająca smakiem od azjatyckiej. Miła obsługa ale sos słodko-kwaśny jest tylko słodki a nie kwaśny. Nie polecam. Sos seczuański jest ok.

Dziękujemy, iwonao379
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kuchnia azjatycka, jeden minus który może zaważyc na popularności to brak stolików w środku i na zewnątrz, bo jest tylko jeden stolik. Jedzenie bardzo dobre, tylko zróbcie coś z tymi stolikami:)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Artur N
Zrecenzowano 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzonko. "Chińskie kubki" że świeżutkich produktów i wiele innych pysznych potraw. Mimo, że to zwykły bar dania super oryginalne i wyszukane. Niektóre to perełki, których chyba nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce. Mieszkańcy Koronowa mają wybitne szczęście ponieważ knajpa dowodzi te specjały do domu. Właśnie czekamy na kolejną dostawę. PYSZNE !!! Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, FiLiPo_64
Zrecenzowano 17 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia azjatycka i meksykańska w dobrej cenie, mały minus za małe sajgonki ;), fajnie by było jakby były większe . Byłem z rodziną kilkukrotnie i zawsze było bardzo smacznie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Artur N

WOK — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Koronowo, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w WOK? Podziel się wrażeniami!