Fajne miejsce do zabawy

Zrecenzowano: 14 lipca 2019
126_anetaf
Warszawa, Polska
Doskonałe miejsce dla małych dzieci

Nasze dzieci miały spory ubaw. Miejsce dla opiekunów również na dobrym poziomie. Czysto i schludnie.

Zrecenzowano: 4 maja 2019
pablok140

Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce dla dzieciaków. Niesamowicie duży małpki gaj, mnóstwo kulek, zabawek, ślizgawek. To raj dla dzieci. Rodzic może sobie wygodnie usiąść w fotelu i obserwować na monitoringu dzieciaki bawiące się na małpki gaju.

Dziękujemy, 126_anetaf
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, pablok140
Zrecenzowano: 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z naszych ulubionych miejsc dla dzieci. Fajna strefa dla malutkich dzieci. Wrócimy tam na pewno jeszcze nie jeden raz!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, martaalicja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof D, Właściciel, ZoolandiaOdpowiedź udzielona 7 marca 2019

Niezmiernie nam miło i życzymy dalszych miłych chwil w naszym towarzystwie

Zrecenzowano: 22 września 2017

Najlepsze miejsce w Wodzisławiu na chwile wytchnienia ;] dla mamusi a świetna zabawa dla dzieci polecam wracamy bardzo czesto

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Adriana D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zoolandia, Właściciel, ZoolandiaOdpowiedź udzielona 23 września 2017

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2017

Właściwie to jest dobrze. Atrakcje pasują maluchom. Jest kolorowo, atmosfera miła, pełno dziecięcych krzyków i hihów. Niestety jest mały szkopuł. Otóż moje dziecko zgubiło się w kolorowych kulkach!. Musiałem przerzucić sporo piłek nim udało mi się je odkopać!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
1  Dziękujemy, mpannek