“Wiejska Chata Wodzisław Śląski”

Wiejska Chata Restauracja
Zrecenzowano 10 września 2019

Gorąco polecam wszystkim , którym zależy na zjedzeniu czegoś prostego ale w wykwintnym smaku . Serwowany Burger - najlepszy jaki miałam okazje do tej pory zjeść. Wystrój bardzo gustowny oraz obsługa również w jak najlepszym wydaniu. Jeszcze raz polecam

Dziękujemy, Ewelina P

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Do restauracji przyszliśmy bardzo głodni dlatego trochę nas denerwował długi czas oczekiwania (ponad godzinę). Gdy dania trafiły na stół wszystko zostało zrekompensowane bo były wyśmienite! Cała grupa była bardzo zadowolona. Polecam cierpliwym smakoszom;)

Dziękujemy, zochowska
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Polecam tą restauracje! Cena adekwatna do jakości a mógłbym powiedzieć że jakość przewyższa cenę polecam

Dziękujemy, Alexnowa
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z mężem organizowaliśmy w Wiejskiej Chacie obiad weselny dla naszej rodziny. Pomimo tego, że była to zwykła rezerwacja, a nie zorganizowana, większa impreza, przywitał nas pięknie nakryty stół.
Jedzenie było wyśmienite. Rosół jak u babci, rolada jak u babci, wszyscy goście byli zachwyceni daniami i deserami.
Obsługa również na wysokim poziomie, do tego bardzo sympatyczna.
Polecam wszystkim gorąco! :)

1  Dziękujemy, maggorska
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czekałem przez 15 minut aż kelner podjedzie do mnie z kartą, poszedłem po nią i po zamknięciu karty czekałem kolejne 15 minut i nikt nie przyszedł.
Wyszedłem, obsługa to totalne dno!

2  Dziękujemy, Michał G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wiejska, Właściciel, Wiejska Chata RestauracjaOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2019

Dzień dobry bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, proszę o informację w której części Pan był ( restauracji/ kawiarni lub ogródku letnim i o której godzinie) sprawdzimy kto jest odpowiedzialny za takie zaniedbanie pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Wiejska Chata Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wodzisław Śląski, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Wiejska Chata Restauracja? Podziel się wrażeniami!