eDreams
Agoda.com
Booking.com
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 29 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na nocleg w tej okolicy. Pokój mega duży, chyba największy, w jakim przyszło mi nocować ( telewizor poza zasięgiem pilota z łóżka). Trochę szkoda, że okien nawet nie można uchylić. Zaduch panujący w pokoju trochę mnie wystraszył, było gorąco, okna ogromne, upał na dworze. Szkoda, że nikt nie pomyślał o przewietrzeniu przed przewietrzeniu. Na szczęście po zasłonięciu okien i włączeniu klimatyzacji, dość szybko atmosfera się poprawiła i zniknął zapach domestosu.
Fajny ogródek na terenie hotelu, zapomina się, że to Śląsk. Pokoje dobrze wyciszone, odbywające się na parterze imprezy, zupełnie nie przeszkadzały.
I największy atut: śniadanie... Nie jeden hotel wyższej klasy może brać przykład.

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 640agataw
Zrecenzowano: 26 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza rzeczą w tym hotelu było to, że pani na porannej zmianie miała dostatecznie dużo przyzwoitości, żeby nie zapytać nas o wrażenia.

1) Śniadanie ohydne. Zero dań na ciepło, można zjeść tylko kanapki z bardzo ograniczonej puli składników. Wystrój sali przypomina dekoracje pierwszokomunijne z pierwszej połowy lat 90.

2) W łazience grzyb. Na pierwszy rzut oka jest ładnie i nowocześnie, ale w fugach czai się pleśń. Ściany w pokoju popękane, tynk się sypie, a zasłony maskują dziury w ścianach. Po odkręceniu wody w pierwszej chwili czuć smród a woda ma rdzawy kolor - znak że pokój dawno nie był użytkowany.

3) Okno "w zacisznej części hotelu" wychodziło na jakąś furkoczącą maszynę. Hotel był niemal pusty, ale obsługa zdecydowała się ulokować nas na drugim końcu budynku.

4) Naprawdę fajne jest bieganie z drugiego końca hotelu na recepcję z rozmagnesowaną kartą, żeby w ogóle dostać się do pokoju. Jeszcze fajniejsze jest usłyszenie, że "to się zdarza". Mam pewne podejrzenia, że obsługa nie zna zwrotów grzecznościowych. Ale może też bym przestała się starać, gdybym wymarzyła sobie pracę w hotelu o standardzie 4* i w pewnym momencie zorientowała się, że pracuję w lokalnej mordownio-imprezowni.

5) Jako gość hotelowy nie miałam cienia możliwości skorzystania z baru, bilarda czy restauracji. Wszystko jest oblegane przez osoby spoza hotelu, bawiące się w stylu charakterystycznym dla remizy. Jest bardzo głośno, bardzo prymitywnie, a wychodząc gdzieś wieczorem należy się liczyć z zaczepkami podpitych imprezowiczów albo utrudnionym powrotem do hotelu, ponieważ drzwi są zamykane na noc.

6) W nocy miała miejsce przynajmniej jedna awaria prądu. Sprzęt wpięty do ładowania naładował się w 1/3.

Zdecydowanie nie polecam. To tani hotel, ale w okolicy można lepiej. Amadeus udaje coś czym nie jest. Nie jest to 4*. Nie jest to nawet przyzwoite miejsce na jednorazowy nocleg.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Joanna Ś
Zrecenzowano: 22 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Opis dotyczy pokoju w drugiej części hotelu który połączony jest z budynkiem głównym przeszklonym łącznikiem w którym ..... szaleje zima!!!! W przyznanym pokoju zimno ale po interwencji wymiana na pokój w którym wszystko było w porządku. Śniadanie poniżej oczekiwań (nieświeże pieczywo, naleśniki z kwaśnym serem). W hotelu kręgielnia - bardzo sympatycznie. Obsługa miła choć trochę chyba jej mało jak na taki wielki obiekt. Łóżka wygodne i czyste.

Termin pobytu: grudzień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, izabelag89
Zrecenzowano: 14 października 2017

Hotel usytuowany przy ruchliwej ulicy przelotowej, posiada również pokoje od strony ogrodu, zapewniające w nocy ciszę i spokój. Pokoje są ogromne. Łóżko duże, twarde i bardzo wygodne. Łazienka obszerna i czysta. Skromna oferta kosmetyków dla gości hotelowych. Śniadanie znakomite: wszystko świeże i smaczne: od jajecznicy, przez wędliny po pieczywo. Parking przed hotelem duży. Hotel i parking w nocy słabo oświetlony z zewnątrz. Cena odpowiednia do jakości.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bogus_awb860
Zrecenzowano: 6 października 2017

Bardzo miłe miejsce, aby spędzić dzień, dwa lub trochę dłużej. Pokoje są urządzone standardowo, ale w pokojach jest bardzo czysto. Łazienki są urządzone i wyposażone dobrze. Restauracja w hotelu daje smaczne posiłki w przyzwoitych cenach. Można też miło spędzić wieczór w kręgielni.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa