“Lokal ładny, ale...”
Restauracja Szwajcaria — recenzja

Restauracja Szwajcaria

Restauracja Szwajcaria kusi już z zewnątrz nowoczesnym, ale za razem przytulnym i ciepłym wystrojem wnętrza. To oraz przemiła obsługa to największe plusy tego lokalu.
Sprawa wygląda ciut inaczej jeśli chodzi o jedzenie. Menu jest nieco nudne. Jedzenie nierówno doprawione (moje danie było bez smaku, a męża wręcz przesolone). Kucharz chyba także nie wie na czym polega gotowanie metodą sous-vide gdyż podana mi polędwiczka była twarda jak kamień.
Podsumowując, miejsce przyjemne, ale jedzenie średnie i z pewnością niewarte swojej ceny.

Dziękujemy, maggorska

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 4 z przyjaciółmi, każdy jadł coś innego i każdemu smakowało. Menu jest proste ale za to konkretne. Myślę, że każdemu coś podejdzie do gustu. Minusem jest to, że piwo było butelkowe, a nie lane i na dodatek polskie. W knajpie szwajcarskiej spodziewał bym się szwajcarskiego piwa.

Dziękujemy, kater_tm
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Krótkie precyzyjne i bardzo ładne menu, przepyszne jedzenie i niesamowicie uprzejma obsługa. Naprawdę warto
Polecam!!

Dziękujemy, rafalrd
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Szwajcaria to nowa restauracja w Wodzisławiu, która przyciąga stylowym i ciekawym wnętrzem. Bardzo sympatyczni właściciele zadbali nie tylko o klimatyczne wnętrze ale również o ciekawe menu. A co najważniejsze to wszystko poparte jest bardzo smacznym jedzeniem. Jednym słowem to miejsce, które trzeba odwiedzić. W końcu w Wodzisławiu można zjeść na wysokim poziomie. Brawo!

Dziękujemy, jacekg577

Restauracja Szwajcaria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wodzisław Śląski, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Szwajcaria? Podziel się wrażeniami!