“Obiad w karczmie”

Karczma pod Niedźwiedziem

Bardzo ciekawy wystrój karczmy. Sprawna i miła obsługa. Zamówiony posiłek - bardzo smaczny. Cena posiłku - adekwatna do jego jakości.Toalety - jak nie w karczmie, a w dobrym lokalu.

Dziękujemy, 782zbigniewb

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na razie nasz najlepszy obiad w czasie pobytu w Beskidzie Żywieckim. Duży plus za kącik z zabawkami dla dzieci, przewijak i nakładkę na toaletę. Bardzo miła obsługa. Smalec podany na przystawkę smaczny. Zupa cebulowo-serowa bardziej serowa niż cebulowa i trochę wodnista ale może być. Łosoś z grilla najlepszy jaki jadłam do tej pory. Wszystko smaczne, doprawione. Porcje odpowiedniej wielkości. Czas oczekiwania na dania krótki - poniedziałek. Na wynos wzielismy jeszcze piwo z niedźwiedziem. Zobaczymy czy dobre.

Dziękujemy, rzukosoczek
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dzisiaj ze znajomymi. Zamówiłem piwo niedźwiedź + kwaśnica + pierogi ruskie. Piwo całkiem dobre i na tym koniec pozytywnych wrażeń. W kwaśnicy którą dostałem pływał wielki zdechły komar!!!!! Od razu została zwrócona. Pierogi całkowicie bez smaku, a do tego połowa z nich była rozgotowana. Jak można coś takiego podawać i brać za to niemałe pieniądze!!!

Dziękujemy, 111tomaszb
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bylismy my w tej restauracji dwa razy, pyszne jedzenie, mila obsluga. Lecz czasami trzeba czekac dlugo na jedzenie, jesli maja duzy ruch. Fajna miejscowka na trasie na Zywiec. Polecam!

Dziękujemy, Kamila W
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie dobre, dość duże porcje. Polecam pstrąga, bardzo dobrze przygotowany. Niestety trzeba się długo naczekać na te dobroci.

Dziękujemy, krystel32

Karczma pod Niedźwiedziem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Węgierska Górka, Województwo śląskie
Milówka, Województwo śląskie

Węgierska Górka, Województwo śląskie
Istebna, Województwo śląskie

Cisiec, Województwo śląskie
Milówka, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma pod Niedźwiedziem? Podziel się wrażeniami!