“Pycha”

Karczma pod Niedźwiedziem

Jak na razie nasz najlepszy obiad w czasie pobytu w Beskidzie Żywieckim. Duży plus za kącik z zabawkami dla dzieci, przewijak i nakładkę na toaletę. Bardzo miła obsługa. Smalec podany na przystawkę smaczny. Zupa cebulowo-serowa bardziej serowa niż cebulowa i trochę wodnista ale może być. Łosoś z grilla najlepszy jaki jadłam do tej pory. Wszystko smaczne, doprawione. Porcje odpowiedniej wielkości. Czas oczekiwania na dania krótki - poniedziałek. Na wynos wzielismy jeszcze piwo z niedźwiedziem. Zobaczymy czy dobre.

Dziękujemy, rzukosoczek

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dzisiaj ze znajomymi. Zamówiłem piwo niedźwiedź + kwaśnica + pierogi ruskie. Piwo całkiem dobre i na tym koniec pozytywnych wrażeń. W kwaśnicy którą dostałem pływał wielki zdechły komar!!!!! Od razu została zwrócona. Pierogi całkowicie bez smaku, a do tego połowa z nich była rozgotowana. Jak można coś takiego podawać i brać za to niemałe pieniądze!!!

Dziękujemy, 111tomaszb
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bylismy my w tej restauracji dwa razy, pyszne jedzenie, mila obsluga. Lecz czasami trzeba czekac dlugo na jedzenie, jesli maja duzy ruch. Fajna miejscowka na trasie na Zywiec. Polecam!

Dziękujemy, Kamila W
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie dobre, dość duże porcje. Polecam pstrąga, bardzo dobrze przygotowany. Niestety trzeba się długo naczekać na te dobroci.

Dziękujemy, krystel32
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, ogromne porcje, miła obsługa. Można brać mniejsze porcje za częściowo obniżona cenę - świetny pomysł, zwłaszcza, że wybór potraw tak duży, że trudno się zdecydować "zupa czy drugie?". Zupy rewelacyjne zwłaszcza grzybowa. I świetne placki ziemniaczane z pieca.
Jedliśmy tam w drodze na wakacje na Słowacji i postanowiliśmy zjeść też wracając. Jednak w weekend czas oczekiwania na danie główne wynosił prawie godzinę i wszystkie miejsca pozajmowane. Cóż, świadczy to tylko o tym, że innym też smakowało dlatego tam jedli:-)

Dziękujemy, Katarzyna B

Karczma pod Niedźwiedziem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Węgierska Górka, Województwo śląskie
Milówka, Województwo śląskie

Węgierska Górka, Województwo śląskie
Istebna, Województwo śląskie

Cisiec, Województwo śląskie
Milówka, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma pod Niedźwiedziem? Podziel się wrażeniami!